Zachowaj młodość, dzięki organicznym wypełniaczom tkankowym

1869

Organiczne wypełniacze tkankowe – co to za produkty?

Głównym zadaniem wypełniaczy tkankowych jest likwidowanie zmarszczek i bruzd na ciele. Należy do nich przede wszystkim kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w organizmie człowieka i odpowiada za elastyczność oraz gładkość skóry. Niestety wraz z upływem lat zmniejsza się jego stężenie, co prowadzi do utraty jędrności i starzenia się skóry. W medycynie estetycznej zaczęto więc stosować kwasy hialuronowe, które są coraz doskonalsze, dzięki wzbogaceniu ich o nowe substancje. Organiczne wypełniacze tkankowe wykorzystują także specjaliści z Kliniki Miracki. Informują, że do zabiegów odmładzających wykorzystują produkty marki Neauvia Organic. Dają one bardzo naturalny efekt, są bezpieczne dla organizmu i, co ważne, na długo utrzymują się w skórze.

Jakie jest zadanie wypełniaczy tkankowych w medycynie estetycznej?

 • wypełnianie zmarszczek i bruzd,
 • modelowanie i powiększanie ust,
 • poprawianie owalu twarzy,
 • ujędrnianie skóry,
 • leczenie blizn potrądzikowych,
 • modelowanie kości policzkowych,
 • odmładzanie skóry dłoni, ramion, szyi,
 • ujędrnianie i nawilżanie skóry w miejscach intymnych.

Czy wypełniacze są bezpieczne dla naszego organizmu?

Wypełniacze Neauvia Organic zawierają kwas hialuronowy wyprodukowany przez niepatogenny dla człowieka szczep bakterii Bacillus subtilis. Dzięki temu w największym stopniu zwiększa się bezpieczeństwo zabiegów, a także można uniknąć reakcji odczynowych powodowanych przez pozostałości resztek białkowych. Wypełniacze stosowane w medycynie estetycznej to oczyszczone i usieciowione kwasy hialuronowe, dodatkowo wzbogacane o inne substancje, które pomagają dogłębnie wniknąć w tkanki, a także utrzymać się w nich jak najdłużej.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy tkankowych?

Przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje znieczulona, aby cała procedura odbyła się w jak największym komforcie. Następnie lekarz wykonuje iniekcję preparatu pod skórę, po czym delikatnie go rozprowadza w celu wymodelowania danej struktury. Zaczerwienienia po wkłuciach są niewielkie i bardzo szybko znikają.

Produkty marki Neauvia:

 • Neauvia Rheology

W tym produkcie wykorzystano reologię, czyli właściwość łączenia wody z aminokwasami, substancjami komórek wchodzącymi w skład bariery skórnej i pełniącymi rolę buforów utrzymujących prawidłowe pH skóry. Najczęściej jest stosowany podczas zabiegów mających na celu zlikwidowanie pierwszych oznak starzenia, np. wygładzanie płytkich zmarszczek, zmarszczek palacza, korekcji ust czy odmładzania skóry dłoni.

 • Neauvia Organic Stimulate

Produkt posiada w swoim składzie domieszkę hydroksyapatytu i wysokie stężenie ustabilizowanego hialuronianu sodu. Preparat stosuje się zarówno do wypełniania ubytków tkanek, jak i do pobudzania wytwarzania kolagenu w miejscach, w które został podany. Wykorzystywany jest podczas zabiegów korekty wolumetrycznej, a także poprawy gęstości i objętości tkanek, kości jarzmowych, dłoni czy kolan.

 • Neauvia Organic Intense

Produkt posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego – 28 mg/ml. Wykorzystuje się go do zabiegów wypełniania tkanek i modelowania objętościowego, poprawy nawilżenia oraz napięcia skóry w różnych częściach ciała.

Artykuł powstał we współpracy z klinikamiracki.pl.