Tomasz Ossoliński i pokaz jego najnowszej kolekcji Bukovina!

6019

Wchodzę w kolejny etap rozwoju firmy i marki Atelier Tomasz Ossoliński. Moje męskie ubrania klienci znają od podszewki. Kolekcja BUKOVINA to odpowiedź na potrzeby i coraz częstsze zapytania o ubrania dla kobiet – Tomasz Ossoliński

Warszawa. W poniedziałek (26.10) wieczór należał do Tomasza Ossolińskiego. Projektant zaprezentował swoją najnowszą kolekcję “Bukovina” na sezon wiosna-lato 2016 będącą hołdem dla eleganckich, klasycznych sylwetek. Projektant postawił na jakość materiałów, odszycia.. na detale i cięcia. Tomasz Ossoliński zaprezentował także autorską tkaninę, której powstanie zainspirowało zdjęcie Tomasza Tomaszewskiego przedstawiające Bukowinę Tatrzańską.

Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście plejady gwiazd, pojawiły się m.in. Sara Boruc, Joanna Kulig, Magdalena Różczka, Rafał Maślak czy Małgorzata Socha. Co sądzą o nowym pomyśle projektanta? Ossoliński zaskoczył, prezentując jedyny w swoim rodzaju model Škody Superb z wnętrzem swojego projektu. – To było nie lada wyzwanie – powiedział. Czy gwiazdy często zwracają uwagę na wnętrze auta?


Tomasz Ossoliński ‘Bukovina’ wiosna-lato 2016

źródło: X-News