When Design Meets Fashion Warszawa – zapowiedź

5487

17 listopada odbędzie się pierwsza grupowa kontraktacja – pokazy mody połączone z prezentacjami marek odzieżowych.  Na spotkanie miedzy innymi  zostali zaproszeni przedstawiciele zagranicznych  izb  przemysłowo – handlowych, właściciele butików Założeniem eventu jest stworzenie miejsca gdzie biznes spotka się z markami które wchodzą na rynek. Wydarzenie pod nazwą: When Design Meets Fashion dedykowane jest również dziennikarzom mody, stylistom i wszystkim wielbicielom mody . Miło nam donieść, że Promodels Magazine objął to wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Podczas WDMF zaprezentowanych zostanie aż 8 autorskich marek modowych, w tym dwie z dziedziny nowych technologii w branży mody. Marka By My Design wystartuje z platformą umożliwiającą samodzielne projektowanie ubrań za sprawą mobilnej aplikacji, a Bawsome zaprezentuje szerszemu gronu spektakularne okulary 3D, których premiera miała miejsce na największych targach technologicznych w Las Vegas w USA. Spotkaniu towarzyszyć będą warszawskie premiery kolekcji na sezon AW 15/16 brandów Gosia Strojek oraz linii Home Atelier Michalik. Dodatkowo uczestnicy będą mogli zobaczyć kolekcje: Ditty Zimmermann, KOD.

Nowością jest możliwość porozmawiania z projektantami w trakcie moderowanych rozmów prowadzonych przez Joannę Horodyńską i kupienia kolekcji bezpośrednio podczas spotkania. Osoby zainteresowane zawodem projektanta będą mogły poznać jego kulisy w części pn.: “Wygrać konkurs i co dalej”, gdzie o swoich doświadczeniach opowiedzą laureaci i uczestnicy uznanych konkursów modowych – Patryk Wojciechowski i Aleksandra Kmiecik.

Całość zakończy spotkanie otwarte ze stylistką programów telewizyjnych i znanych zespołów muzycznych, która opowie o cechach i umiejętnościach jakie musi mieć osoba planująca pracę w zawodzie stylisty. Spotkanie będzie połączone z degustacją win francuskich z wyselekcjonowanych szczepów. Na gości czekają także upominki i losowanie nagród z kolekcji prezentowanych projektantów.

Poczęstunek zapewnia restauracja Wiking, a słodkości Karpielówka.

Prezentowane marki:
PATRYK WOJCIECHOWSKI
DITTA ZIMMERMANN
GOSIA STROJEK – PREMIERA
KOD
ALEKSANDRA KMIECIK
BAWSOME
BY MY DESIGN – PREMIERA
LINIA HOME ATELIER MICHALIK – PREMIERA

Prowadzenie: Joanna Horodyńska
Reżyser prezentacji: Maciej Majzner
Data: 17.11.2015(wtorek), godz. 18.00.

Wstęp za zaproszeniami lub z akredytacją. Kontakt w sprawie akredytacji: olapaulska@wp.pl
Miejsce: Butik POP UP STORY (EVENT SPACE), Galeria PLAC UNII CITY SHOPPING, ul. Puławska 2, Warszawa (piętro +1)