New Faces z GAGA Models SS2016

20827

W ramach naszego cyklu “Sezon na New Faces” czyli przeglądu najciekawszych nowych twarzy w polskich agencjach modelek, kolejny odcinek poświęcamy fantastycznej młodzieży z topowej agencji GAGA Models! Agencji istniejącej z dużym sukcesem na rynku od 20 lat, założonej i doskonale kierowanej przez charyzmatyczną Katarzynę Sawicką… agencji, której swoją karierę zawdzięcza między innymi Monika JAC Jagaciak oraz która intensywnie rozwija karierę Ali Sekuły! Poznajcie fantastyczną ósemkę, która zasiliła szeregi GAGA Models w sezonie wiosna-lato 2016.

New Faces z GAGA Models SS2016


Asia

178cm, 81-61-89
Asia pojawiła się w agencji GAGA Models na castingu w marcu 2016. Szefowa agencji zaproponowała jej zmianę wizerunku i wybrała fryzurę, która jak się okazało dodała jej nie tylko wyjątkowego charakteru ale także pewności siebie. Długie nogi i piękne proporcje sylwetki oraz delikatna uroda Asi dają jej ogromne możliwości, które z zapałem wykorzystuje. Pracuje nad książką i już niedługo będzie można podziwiać jej nowe materiały.


Marcy

171cm, 80-60-86
Marcy została zauważona przez samą szefową agencji na lotnisku. Została zaproszona na casting na którym zrobiła ogromne wrażenie swoją wyrazistą urodą i wdziękiem. Mimo bardzo młodego wieku potrafi oczarować swoją osobą i zauroczyć niesamowitym spojrzeniem. Kocha konie i trenuje jeździectwo z niemałymi sukcesami.


Nena

170cm, 77-59-86
Gdy pojawiła się w agencji na castingu od razu oczarowała wszystkich swąją niesamowitą urodą. Idealne proporcje twarzy i symetria zachwyciły największe agencje w Europie. Fotografowie uwielbiają jej styl pracy i możliwości, które wykorzystuje przed obiektywem. Aktualnie jest w Tokio na swoim pierwszym kontrakcie gdzie odnosi pierwsze sukcesy.

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Ola

173cm, 80-58-88
Gdy pierwszy raz przyszła do GAGA Models, szefowa agencji dojrzała w niej potencjał młodej JAC. Ma idealne proporcje ciała i cudowną twarz którą potrafi wykorzystać w bardzo naturalny sposób. Zachwyca profesjonalizmem pomimo bardzo młodego wieku. Poleciała właśnie na swój pierwszy kontrakt do Tokio i odnosi pierwsze sukcesy.


Zofia

176cm, 83-63-88
Gdy przyszła do agencji jako blondynka z kręconymi włosami zrobiła wrażenie swoją niesamowitą osobowością. Katarzyna Sawicka, szefowa agencji GAGA zaproponowała jej odważny ruch – zgolenie głowy. Zofia była otwarta na propozycje i zmiany więc bez namysłu się zgodziła. Gdy do agencji przyszły jej zdjęcia prosto od fryzjera z zachwytem można było stwierdzić, że było warto! Zofia ma już za sobą sesje do kampanii polskich marek a to dopiero początek!


Levi

186cm
Gdy pojawił się w agencji od razu przykuł uwagę swoją urodą. Niesamowite rude włosy i jasna cera połączone z idealnymi proporcjami sylwetki. Do tego jest niesamowicie sympatyczny i otwarty co docenili wszyscy fotografowie z nim pracujący. Buduje swoją książkę a obecnie pracuje w Korei gdzie odnosi pierwsze sukcesy.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Mike

189cm
Zaczepiony na facebooku przez zaprzyjaźnionego scouta agencji, który odkrył min. Alę Sekułę oraz Maję Strzelec. Ma wysportowaną sylwetkę oraz niesamowite niebieskie oczy, a także wyjątkowe kości policzkowe. Trenuje koszykówkę i kapoirę. Debiutował na pokazie Roberta Kupisza. Aktualnie intensywnie pracuje nad swoją książką.


Makar

191cm
Chłopak o wyjątkowo silnej i interesującej urodzie. Pochodzi z Białorusi. Pracuje nad swoją książką i już niedługo będzie można podziwiać nowe publikacje z jego udziałem. Niezwykle intrygujące spojrzenie, które potrafi świadomie wykorzystać przed obiektywemSprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


New Faces z GAGA Models czyli wysyp nowych twarzy po jesiennych deszczach ;)

źródło: GAGA Models

Zapisz

Zapisz