Gagamodels Kalendarz 2016

6369

kalendarz z miłości do fotografii

Miło jest nam zaanonsować trzecią już edycja kalendarza GAGA Models 2016. Jest to wyjątkowy kalandarz, który urodził się z miłości do fotografii właścicielki agencji GAGA Models Kasi Sawickiej. Zawsze zawiera 13 przepięknych fotografii i wydawany jest na szlachetnym papierze. W tej edycji autorem zdjęć jest tylko jeden fotograf: Mateusz Stankiewicz. Pozują oczywiście modelki GAGI. Kalendarz został wyprodukowany w limitowanej edycji 100 szt. i można go nabyć (poniżej znajdziecie instrukcję w liście z GAGI). Cały dochód z kalendarza przeznaczony został dla stowarzyszenia “Potrafię więcej”.

Jak kupić kalendarz Gaga Models 2016?

Dzień dobry Państwu.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem przyszłorocznym kalendarzem GAGAMODELS na rok 2016 zdecydowaliśmy się wprowadzić go do sprzedaży już w ten weekend. Mimo, iż kalendarz nie znajduje się jeszcze „na stanie“ w naszym biurze. Jak zapewne Państwo wiedzą z wcześniejszych informacji w social mediach, kalendarz jest przygotowywany ręcznie. Limitowana wersja 100 szt. będzie docierała do naszego biura po kilkanaście sztuk tygodniowo. O kolejności wysyłania kalendarza do Państwa będą decydowały terminy wpłat na konto Stowarzyszenia.
CAŁKOWITY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY KALENDARZY GAGAMODELS TRAFI W TYM ROKU DO STOWARZYSZENIA „POTRAFIĘ WIĘCEJ“.

Procedura zakupu kalendarzy jest bardzo prosta.
1.    Zamów kalendarz wysyłając do nas e-maila pod adres gaga@gaga.pl
2.    Dokonaj wpłaty bezpośrednio na konto Stowarzyszenia „Potrafię Więcej“. Numer konta znajduje się poniżej ( podany jest na specjalnie przygotowanej kartce z Moniką Jac Jagaciak).
W razie problemów z odczytaniem numeru konta dopytaj o szczegóły drogą e-mailową.
3.    Minimalna kwota wpłaty wynosi 500 zł. Oczywiście możesz przelać dowolną kwotę wyższą niż minimalna – do czego szczerze zachęcamy!
4.    Pamiętaj o tym by dopisać w przelewie: DAROWIZNA – KALENDARZ GAGAMODELS
5.    Prześlij do nas drogą e-mailową potwierdzenie dokonania przelewu
6.    Kiedy tylko otrzymamy informację ze Stowarzyszenia, iż pieniążki dotarły ( zaksięgował się przelew na ich koncie ) wysyłamy do Ciebie kalendarz.
7.    Koszty przesyłki na terenie Polski leżą po naszej stronie. W innych wypadkach prosimy o kontakt drogą e-mailową
8.    Prosimy o cierpliwość, ponieważ tak jak pisaliśmy wcześniej, kalendarze będą docierały do nas po kilkanaście sztuk tygodniowo.
9.    Potwierdzimy Państwu całość zrealizowanej transakcji nim wyślemy kalendarz. Poprosimy w nim także o podanie adresu pod jaki kurier dostarczy paczkę.

Mamy nadzieję, że tegoroczna zbiórka na Stowarzyszenie „Potrafię Więcej“ okaże się wspaniałym prezentem pod choinkę dla dzieciaków a Państwo będą zadowoleni z posiadania tego wyjątkowego kolekcjonerskiego wydania KALENDARZA GAGAMODELS.
Po zakończeniu akcji Stowarzyszenie przedstawi Państwu oraz nam w jaki sposób zagospodarowało otrzymane wplaty.
Dziękuję bardzo i zapraszamy do współpracy.

Modelki:
cover: Marta, I Dominika, II Julia, III Paula, IV Gabi, V Marta, VI Maria, VII Ala, VIII Marta_K, IX Marti, X Kandy, XI Anna, XII Adri

Photo: Mateusz Stankiewicz
Styling: Szymon Duży
Make-up: Wilson & Iza Kućmierowska
Gear & Studio Daylight
Art Direction: Katarzyna Sawicka
Graphic Design: Tomasz Biskup
Print production: M.Dąbrowski Empresse


Wywiad z Kasią Sawicką zapowiedz GAGAMODELS Kalendarz 2016


źródło: GAGA MODELS