Pierwsza książka topmodelki: Modelka Zuzanna Bijoch

3906
modelka zuzanna bijoch

Z olbrzymią przyjemnością zapowiadam “na łamach” Promodels Magazine pierwszą na polskim rynku powieść napisaną przez topmodelkę! „Modelka” Zuzanny Bijoch to książka inspirowana jej życiem, która odsłania kulisy wielkiego świata mody. Powieść wydana została przez Wydawnictwo Burda Książki.

Modelka Zuzanna Bijoch
Okładka powieści “Modelka” napisanej przez topmodelkę Zuzannę Bijoch

“Modelka” Zuzanna Bijoch

Pierwsza polska powieść o modzie oparta na prawdziwej historii

W powieści Zuzanna Bijoch przedstawia to, jak naprawdę wygląda praca modelki, ile pieniędzy zarabia modelka i od kogo to zależy. W książce znajdziecie także odpowiedź na pytanie co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces w zawodzie modelki. I że niekoniecznie zawsze należy być miłą, grzeczną i pracować najciężej ze wszystkich…

“Modelka” to również opowieść o spełnianiu marzeń. Historia młodej dziewczyny, która prosto ze szkolnej ławki trafia na światowe wybiegi. Upór i wytrwałość doprowadzają ją na sam szczyt. Opowiada też o tym co musi zrobić modelka, żeby na tym szczycie się utrzymać. Książka jest pełna anegdot i historii, które mogły wydarzyć się naprawdę. Oparta jest na prawdziwej historii życia Zuzanny Bijoch, co czyni ją pozycją wyjątkową na polskim rynku wydawniczym oraz niezwykle atrakcyjną dla każdej dziewczyny marzącej o karierze modelki.

Poznaj tajemnice wielkiego świata mody!

O treści: Sara jest zdecydowaną i mądrą dziewczyną. Kiedy postanowiła sobie, że zostanie modelką, zaczyna konsekwentnie dążyć do tego celu. Coraz lepiej rozumie, jak dużo będzie musiała poświęcić – ale też nie boi się czerpać z życia pełnymi garściami. Zdążyła doświadczyć blasków i cieni zawodu modelki. Blaski nie robią na niej wielkiego wrażenia – a cienie, cóż, modeling to niewdzięczna harówka, mordercza konkurencja, słowem: krew, pot
i łzy, których oczywiście nie widać na okładkach kolorowych magazynów. W pewnym momencie jednak pojawia się uczucie, które sprawia, że Sara nagle widzi całe swoje życie i karierę z nowej perspektywy.

O autorce: Zuzanna Bijoch – ur. 20 czerwca 1994 w Katowicach; polska modelka. W 2007 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Bravo Girl. Zadebiutowała w 2011 roku, kiedy Miuccia Prada wybrała ją na twarz swojej najnowszej kampanii; podpisała wówczas kontrakt na wyłączność. W światowym rankingu modelek Top 50 models zajęła 19. Miejsce. Brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak np.: Prada, Gucci, Marc Jacobs, Christian Dior, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Moschino, Óscar de la Renta, Ralph Lauren czy Yves Saint Laurent. Jesienią 2017 roku, razem ze swoją siostrą Julią, wzięła udział w drugiej edycji programu Azja Express, emitowanego w TVN.

Premiera książki już 25 października 2017! Promodels Magazine nie może się jej doczekać!

Dane wydawnicze: Tytuł: „Modelka”,
Autor: Zuzanna Bijoch,
Data premiery: 25.10.2017,
Cena: 37,90 zł,
ISBN: 978-83-8053-299-1,
kategoria: powieść

źródło: materiały prasowe Burda Książki


Kilka słów od RedNacza ;)

Z przyjemnością mogę to powiedzieć…. byłem świadkiem początku kariery Zuzanny…

… w 2007 roku robiłem (dla Forum Promodels) fotograficzny reportaż z finału konkursu dla modelek organizowanego przez Bravo Girl i agencję D’vision. Konkursu, który wygrała wtedy właśnie piękna i bardzo młoda Zuzanna Bijoch. To właśnie ten moment jest symbolicznym początkiem kariery naszej topmodelki. I chociaż nigdy później nie miałem okazji poznać Zuzanny osobiście to bez wątpienia była jedną z tych polskich modelek, której karierę z uwagą śledziłem. I muszę powiedzieć, że to była zawsze olbrzymia przyjemność móc obserwować jej kolejne sukcesy.

Autorka książki bez wątpienia osiągnęła olbrzymi sukces w świecie mody… I na pewno musiała na ten sukces ciężko zapracować (nikt przez przypadek nie dostaje się do TOP 50 rankingu modelek serwisu Models.com)… a to, że teraz chce się podzielić z nami swoją historią (bo nie mam wątpliwości, że przypadki i anegdoty opisane w książce będą w większości przypadków oparte na faktach) to doskonała okazja zarówno do bliższego poznania samej Zuzanny oraz zajrzenia za kulisy owianej wieloma mitami branży mody. Ja osobiście już się bardzo cieszę na premierę, która odbędzie się 25. października. Zuzanna, gratuluję Ci z całego serca napisania tej książki i życzę Ci żeby była ona początkiem nowych ciekawych doświadczeń w Twoim życiu. Pozdrawiam!

[sc name=”Auth-TM”]