Nikomu nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać tej świetnej polskiej modelki. Ma 28 lat, wspaniałą sylwetkę oraz urodę, która zachwyca wszystkich. Kasia Struss przez ostatnie 10 lat jest przykładem wspaniałej kariery w modelingu. Wyłowiona przez agencję Avant Models od lat jest rozchwytywana przez największe marki i nazwiska z modowego gwiazdozbioru.

Kiedy zaczynała i pojawiła się na spotkaniu w agencji Avant Models (odpowiadając na ogłoszenie o naborze, które znalazła w prasie), szefowa Avantu – Gosia Leitner przepowiedziała jej: “Będziesz chodziła dla najlepszych projektantów w Paryżu i Mediolanie”. Już kilka miesięcy później robiła pokazy między innymi dla Luis Vuitton i Miu Miu. Jej przepustką do wielkiej kariery okazała się kampania Gucci z 2008 roku sfotografowana przez duet Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin a następnie okładka włoskiego Vogue’a z 2009 roku (w obiekktywie Stevena Meisela). W 2013 roku dołączyła do elitarnej grupy modelek Victoria’s Secret.

Retrospektywny wywiad z Kasią przeczytacie w październikowym numerze Elle Polska. A u nas zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze specjalnej sesji rocznicowej dla tego miesięcznika!

Photographer: Zuza Krajewska
Stylist: Ewelina Gralak
Make up: Patrycja Dobrzeniecka
Hair: Michał Bielecki
Stylist’s Assistants: Anna Akińcza, Marta Zaczyńska

Kasia Struss z Avant Models świętuje swoje 10 lat kariery na łamach Elle Polska