Kasia Struss z Avant Models świętuje swoje 10 lat kariery na łamach Elle Polska

8270

Nikomu nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać tej świetnej polskiej modelki. Ma 28 lat, wspaniałą sylwetkę oraz urodę, która zachwyca wszystkich. Kasia Struss przez ostatnie 10 lat jest przykładem wspaniałej kariery w modelingu. Wyłowiona przez agencję Avant Models od lat jest rozchwytywana przez największe marki i nazwiska z modowego gwiazdozbioru.

Kiedy zaczynała i pojawiła się na spotkaniu w agencji Avant Models (odpowiadając na ogłoszenie o naborze, które znalazła w prasie), szefowa Avantu – Gosia Leitner przepowiedziała jej: “Będziesz chodziła dla najlepszych projektantów w Paryżu i Mediolanie”. Już kilka miesięcy później robiła pokazy między innymi dla Luis Vuitton i Miu Miu. Jej przepustką do wielkiej kariery okazała się kampania Gucci z 2008 roku sfotografowana przez duet Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin a następnie okładka włoskiego Vogue’a z 2009 roku (w obiekktywie Stevena Meisela). W 2013 roku dołączyła do elitarnej grupy modelek Victoria’s Secret.

Retrospektywny wywiad z Kasią przeczytacie w październikowym numerze Elle Polska. A u nas zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze specjalnej sesji rocznicowej dla tego miesięcznika!

Photographer: Zuza Krajewska
Stylist: Ewelina Gralak
Make up: Patrycja Dobrzeniecka
Hair: Michał Bielecki
Stylist’s Assistants: Anna Akińcza, Marta Zaczyńska

Kasia Struss z Avant Models świętuje swoje 10 lat kariery na łamach Elle Polska