New Faces z Avant Models

27564

Kolejny odcinek “Sezon na New Faces” czyli przeglądu najciekawszych nowych twarzy w polskim modelingu poświęcamy dzisiaj New Faces z Avant Models, agencji będącej oficjalnym partnerem programu Top Model i posiadającej w swoim składzie takie nazwiska jak Anna Jagodzińska, Joanna Krupa, Kasia Struss czy ostatnio również reprezentująca znaną blogerkę modową Mafffashion.

New Faces z Avant Models / styczeń 2016


Julia Gryc (Lily)

WZROST: 178 CM BIUST: 83 CM TALIA: 62 CM BIODRA: 89 CM
Julia zgłosiła się na casting w Katowicach organizowany przez agencję Avant oraz magazyn Glamour. W agencji jest od 2 miesięcy, a już zaliczyła dwie sesje w magazynie Glamour oraz wyjazd do Los Angeles, gdzie pracowała nad sylwetką i chodziła na castingi do zagranicznych agencji. Lily od zawsze marzyła, aby być modelką. Interesują się nią najlepsze światowe agencje.


Jagoda

WZROST: 177 CM BIUST: 84 CM TALIA: 60 CM BIODRA: 89
Została odkryta na castingu w Lublinie od razu zachwyciła swoją urodą zagraniczne agencje i została potwierdzona przez światowego giganta Elite Models. Jagoda ma za sobą już kilka pokazów, edytoriali oraz kampanii. Interesuje się podróżami oraz modą.


Magda S.

WZROST: 178 CM BIUST: 80 CM TALIA: 60 CM BIODRA: 88
Magda oznaczyła swoje zdjęcie #castingavant i dzięki temu została zauważona przez agencję na instagramowym profilu! Ma już za sobą pierwszy kontrakt w Szanghaju a przed nią kolejne w Dubaju i Hiszpanii. Magda interesuje się siatkówką, podróżami i fotografią.


Ola F.

WZROST: 180 CM BIUST: 83 CM TALIA: 60 CM BIODRA: 90 CM
Ola została odkryta przez bookera Avant Gosię. Od razu została potwierdzona przez światową agencję Elite Models. Ola interesuje się polityką, od dziecka chciała być wielojęzyczna, dzięki czemu mogłaby zwiedzać świat. W wolnym czasie czyta skandynawskie kryminały.


Magda Cz. (Charli)

WZROST: 175 CM BIUST: 77 CM TALIA: 57 CM BIODRA: 88 CM
Magda wygrała kontrakt z agencją Avant podczas castingu w Katowicach. Jest na oficjalnej liście castingowej do pokazu Prady w Mediolanie!! Uwielbia rysowanie i malarstwo, uprawia też rysunek studyjny. Interesuje się architekturą wnętrz i modą. Kocha psy oraz muzykę klasyczną. Chodzi do szkoły muzycznej gdzie gra na skrzypcach i fortepianie.


Julia G.

WZROST: 180 CM BIUST: 75 CM Talia: 58 CM BIODRA: 89 CM
Julia  została odkryta przez Monikę, scouta Avant Models podczas szkolnej wycieczki w Warszawie. Uwielbia koszykówkę, siatkówkę, biegi i skoki w dal. Interesuje się biologią kocha zwierzęta. Jest w trakcie rozbudowy swojego portfolio.


Nina

WZROST: 174 CM BIUST: 77 CM TALIA: 57 CM BIODRA: 88 CM
Nina wysłała zgłoszenie na stronie www.avantmodels.pl i od razu została zaproszona na spotkanie. Ma za sobą dwa kontrakty w Korei i Japonii, a przed sobą kontrakt w Hiszpanii. Nina interesuje się projektowaniem wnętrz, uwielbia sport zwłaszcza bieganie i jazdę konną.


Michalina

WZROST: 178 CM BIUST: 79 CM TALIA: 56 CM BIODRA: 86 CM
Michalina wysłała zgłoszenie na stronie Avant Models i od razu została zaproszona na spotkanie. Wzięła udział w kilku polskich pokazach, jest w trakcie rozbudowy swojej książki. Od 11 roku życia śpiewała w poznańskim chórze “Skowronki”, później przez dwa lata uczyła się śpiewu operowego. Uwielbia chodzić na siłownię i jeździć na łyżwach.


Ali

WZROST: 176 CM BIUST: 76 CM TALIA: 61 CM BIODRA: 89 CM
Ali została odkryta w szkole modelek Avant Models Scool. Jest w trakcie rozbudowy swojej książki. W wakacje Ali wylatuje na kontrakt do Szanghaju. Uwielbia sport, biegi, pływanie i jazdę konną. Interesuje się astronomią, rysunkiem, gra na pianinie i kocha zwierzęta. W przyszłości chciałaby być modelką Victoria’s Secret!


źródło: Avant Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”