‘Tylko dla Twoich oczu’ walentynkowo-wiosenna kolekcja For Love & Lemons Skivvies 2016

8650

Tak niby przypadkiem … ale właśnie tuż przed obchodzonym na całym świecie świętem zakochanych popularna marka For Love & Lemons zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję bielizny wiosna 2016 z super zmysłowej linii Skivvies! Gwiazdą kampanii została seksowna norweska supermodelka Frida Aasen, która ubrana w ekskluzywną bieliznę w niebywały sposób zachwyca i uwodzi widza wylegując się i prężąc w zalanych słońcem lokacjach. Nawet nazwa kolekcji jest prowokacyjna … “For your eyes only”. A zatem nie pozostaje nic innego jak… dajmy się sprowokować!

Właścicielkami marki For Love & Lemons są dwie kreatywne Amerykanki: Gillian Rose Kern i Laura Hall. Pomysł na firmę i ich pierwsze kolekcje powstawały w ich rodzinnym mieście Jackson w Wyoming. Aktualnie brand przeniósł się do Los Angeles gdzie powstała między innymi ta wiosenna kolekcja linii ‘Skivvies’.

Jesteśmy przekonani że zarówno same zdjęcia z lookbooka FLL jak i modelka a kończąc na bieliźnie oczywiście – będą nieskończoną inspiracją zarówno dla Pań (wyobrażających sobie jak przyjemne to musi być uczucie ubrania się w taką rozkoszną bieliznę) jak i Panów (którzy oczyma wyobraźni zobaczą swoje wybranki rozebrane ze smakiem w koronki) podczas zbliżającego się Valentine’s Day.

Poniżej prezentujemy część zdjęć z wiosennego lookbooka For Love & Lemons Skivvies 2016 a jeszcze dalej zapraszamy do garści inspiracji zakupowych, które dla Was przygotowaliśmy.


‘Tylko dla Twoich oczu’ walentynkowo-wiosenna kolekcja For Love & Lemons Skivvies 2016


Zakupy na Walentynki!


źródło: For Love & Lemons, Fashion Gone Rogue