Jak wiecie Promodels Magazine uwielbia dobrą fotografię mody… I bez wątpienia taką fotografię wykonuje na co dzień polski duet fotograficzny: Remigiusz Kozdra i Kasia Baczulis.

Ci młodzi ludzie na co dzień mieszkają i pracują w Paryżu wykonując testy najpiękniejszych modelek dla chyba wszystkich liczących się paryskich agencji. Ich styl fotografowania stał się już właściwie rozpoznawalny i nie znamy modelki, która nie marzy o tym by stanąć przed ich obiektywem. Tak jak wspomnieliśmy większość ich codziennej pracy to testy agencyjne … ale co to są za testy! To fotograficzne perełki, dopracowane od początku do końca. Modelki na nich wyglądają świeżo, naturalnie, zmysłowo i uwodzicielsko. A jednocześnie zdjęcia Kozdra i Baczulis są uderzająco prawdziwe, nie przestylizowane, zawsze smaczne i wyważone … Te fotograficzne obrazy naszym zdaniem mogły by się ukazywać w najlepszych światowych magazynach mody. Dlaczego się nie ukazują? Mamy nadzieję porozmawiać kiedyś o tym z Remkiem i Kasią i zadać im to pytanie… bo z naszego punktu widzenia fotograficznie są już od dawna w ekstralidze i zasługują na znacznie więcej.

Dzisiaj chcemy Wam pokazać świeże testy pięknej Alicji Ruchały z Avant Models wykonane niedawno przez Remigiusza i Kasię. Właściwie nic więcej nie musimy już dodawać – cały set jest perfekcyjny… A zatem weźcie głęboki oddech… i zapraszamy do zagłębienia się w świat fotografii Remigiusza Kozdry i Kasi Baczulis.

Model: Alicja Ruchała / Avant Models
Photographers: Remigiusz Kozdra & Kasia Baczulis

Alicja Ruchała w obiektywie duetu Kozdra Baczulis

źródło: Avant Models