The BitterSweet Campaign – Campari 2016 Calendar

6285

Ponieważ koniec roku sprzyja pojawianiom się kalendarzy… więc nie będziemy ukrywać faktu, że szczególnie na kilka z nich czekamy zawsze nerwowo przestąpując z nogi na nogę. A jednym z takich kalendarzy na które się czeka w taki właśnie sposób to kalendarz marki Campari. Dwa dni temu na uroczystej premierze kalendarza połączonej z konferencją prasową zaprezentowano Campari 2016 Calendar w pełnej okazałości. Główną rolę kobiecą w tym radującym oczy przedsięwzięciu powierzono ślicznej aktorce: Kate Hudson. Zdjęcia do kalendarza Campari 2015 wykonał fotograf Michelangelo Di Battista.

Tematem tej edycji kalendarza są wybory … Nawiązując do słodko-gorzkiego smaku Campari aktorka występuje jako kandydat w wyborach pokazując nam raz swoją słodką innym razem ostrzejszą stronę. Pozwala nam widzom wybrać doznania płynące z kosztowania Campari.


Kate Hudson & ‘The BitterSweet Campaign’ Campari 2016 Calendar, photo: Michelangelo Di Battista

źródło: Press Room Campari Group


[one_sixth]
[/one_sixth][five_sixth_last]

Autor tekstu: Tomasz Mosionek

Wydawca i redaktor naczelny Promodels Magazine. Właściciel agencji specjalizującej się w promocji marki w internecie i SEM. Producent sesji zdjęciowych oraz eventów. Doświadczony fotograf z korzeniami ‘analogowymi’. Pasjonat Polaroida. Humanista wierzący, że najważniejsze w tym co się robi to w pierwszej kolejności aby być zawsze człowiekiem a oczekując od świata zmian, powinno się zaczynać najpierw od zmieniania siebie.[/five_sixth_last]