New Faces z Model Plus FW 2015

26273

W ramach przeglądu nowych twarzy polskiego modelingu jesień 2015 zapraszamy dzisiaj do zapoznania się z propozycjami warszawskiej agencji Model Plus:


New Faces z Model Plus – jesień 2015


Aleksandra Koźlak

Wymiary: 176cm, 88-61-92
Aleksandra została odkryta przez Annę Zawadę, scouta Model Plus, podczas szkolnej wycieczki w Warszawie. W agencji jest od niedawna, dlatego też w chwili obecnej priorytetem dla jej agentów jest zbudowanie dobrej książki modelce. Mimo młodego wieku miała okazję pracować już z jednymi z najlepszych fotografów w Polsce, cieszy się również zainteresowaniem czołowych polskich projektantów. Ola zawodowo jeździ konno oraz tańczy, a w wolnych chwilach słucha ulubionych zespołów muzycznych.


Julia Czarnota

Wymiary: 180cm, 78-60-89
Julię odkryła  Anna Zawada w centrum handlowym. Młoda modelka cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich klientów jak i agencji zagranicznych.  KMag wytypował ją jako jedną z najgorętszych nowych twarzy nadchodzącego sezonu, podobnie jak portal lamode.info. Julia jest miłośniczką książek, jej ulubionym pisarzem jest Harlan Coben. Wolne chwile spędza aktywnie grając w piłkę ręczną, koszykówkę lub tenisa. Jest również wzorową uczennicą, szczególnie interesuje ją geografia oraz matematyka.

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Julia Wojtyga

Wymiary : 179cm, 85-62-90
Julia Wojtyga znalazła się w  agencji za poleceniem mamy jednej z modelek. Miała już okazję pracować z najlepszymi polskimi fotografami. Julia od dzieciństwa jest bardzo związana ze sportem, obecnie przygotowuje się do zawodów w skoku wzwyż. Dużą uwagę przykłada do nauki, jej ulubionym przedmiotem jest język angielski.


Wiktoria Matusz

Wymiary: 179cm, 84-61-89
Wiktoria jest zwyciężczynią tegorocznej edycji Elite Model Look 2015. Ulubienica polskich fotografów, na swoim koncie ma już sesje wizerunkowe dla takich marek jak Local Heroes, Elementy, Karen Paul, Medicine. Czas wolny spędza w towarzystwie najbliższych znajomych, jest miłośniczką zwierząt. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.


Laura Kozłowska

Wymiary: 86-62-90, 178 cm
Laura jest finalistką tegorocznej edycji EML 2015, zgłosiła się do konkursu podczas castingu w Gdańsku. Agencja skupia się obecnie na zbudowaniu książki modelce. Laura uwielbia ćwiczyć jogę, spędzać czas na łonie natury oraz poznawać ciekawych, nietuzinkowych ludzi. Propaguje weganizm i zdrowy tryb życia. Jej pasją są podróże, gotowanie oraz pieczenie. Ceni sobie ambitne kino oraz alternatywną muzykę, najczęściej słucha Placebo, Marka Lanegana, Pixies. Lubi również muzykę klasyczną i operę.


Justyna Szwejk

Wymiary: 176cm, 80-60-88
Justyna została znaleziona przez Mateusza Tyszkiewicza. Miłośniczka sportu, trenuje lekkoatletykę, a dokładnie skok wzwyż. Jest fanką serii “Gwiezdne Wojny”, a jej ulubione zespoły muzyczne to Happysad, Coma oraz Parov Stelar.


Maria Łobacz

Wymiary: 176cm, 78-57-89
Maria została odkryta podczas castingu organizowanego przez agencję w Krakowie. Interesuje się chemią i chciałaby skończyć w tym kierunku studia. Uwielbia podróże, sport oraz książki, w szczególności kryminały i thrillery.


Bartek Aniołkowski

Wzrost: 188cm
Bartek zgłosił się do Model Plus za namową swojego brata. Pracował już dla takich marek jak Pandora czy 4F. Najlepsze agencje zagraniczne są nim zainteresowane.


Cezary Brzeżek

Wzrost: 190cm
Cezary został odkryty przez bookerkę Model Plus – Annę Zawadę. Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno polskich klientów jak i agencji zagranicznych. Wolne chwile spędza w towarzystwie znajomych. Jest miłośnikiem sportu, w szczególności piłki nożnej.


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: Model Plus