New Faces z JMP Agency

22817

New Faces z JMP Agency! Tym razem bardzo męski odcinek przeglądu najciekawszych nowych twarzy polskich agencji czyli Sezon na New Faces w szczecińskiej agencji modeli JMP Agency na koniec sezonu 2015. Przedstawiamy czterech chłopaków, którzy miejmy nadzieję już niedługo zamieszają na światowych wybiegach! Promodels Magazine trzyma kciuki za Wasze kariery!


New Faces z JMP Agency – jesień 2015


Jakub Gruca

Uczeń elitarnego XIII LO w Szczecinie. Chłopięca uroda, w której połączeniu ulega to, co hipsterskie, z tym, co łobuzerskie. Czeka na swój moment. Doskonałe, długie wybiegowe nogi, lekko taneczny krok. Typowany na Mediolan.


Konrad Michalkiewicz

Idealny do zdjęć noir. W JMP Agency z uwagi na piekielnie inteligentną urodę i potrzebę wszechstronnego rozwoju. Nigdy nie myślał o modelingu, chce być aktorem, z wolna odkrywa jednak związki między światem mody a sztuką. Ulubieniec fotografów, ale i spore dla nich wyzwanie. Typowany na Paryż.Bartosz Zygadlik

Student szczecińskiej Akademii Morskiej. Testowany przez Krzysztofa Wyżyńskiego i Jacka Szopika. Wyniosła, chłodna uroda, atletyczna sylwetka. Wymagający, niełatwy. Umysł ścisły. Typowany na Paryż, Londyn i Skandynawię.


Szymon Las

Wypatrzony w internecie, długo przygotowywany, gotów do startu. Na codzień mieszka we Frankfurcie nad Menem. Niesamowicie pracowity. Czysta męska uroda. Atletyczna sylwetka, nieśmiałe, trochę zagubione spojrzenie. Facet z innych czasów i innej bajki. Debiutował testami u Łukasza Dziewica.


źródło: JMP Agency


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”