New Faces z Milk / madebyMilk

24672

New Faces z Milk! Kolejny odcinek przeglądu najciekawszych nowych twarzy polskich agencji modelek czyli Sezon na New Faces zawitał tym razem do agencji modelek MILK lub (madebyMILK jak kto woli).  Zapraszamy do bliższego poznania sześciu żeńskich NjuFejsów tej Wrocławskiej agencji a wśród nich cudowne bliźniaczki Alexę i Werę!


New Faces z agencji modelek MILK – jesień 2015


Alexa

Wymiary: 176cm, 82-60-88
Alexę  odkryła właścicielka agencji  w centrum handlowym. Od razu spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich klientów jak i  najlepszych światowych agencji.  Kmag wytypował ją jako jedną z najgorętszych nowych twarzy nadchodzącego sezonu. Alexa jest miłośniczką teatru, dobrej zabawy, czekolady. Jej największą miłością jest muzyka a do jej ulubionych zespołów należą Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Iron Maiden. W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi, gra na gitarze, rysuje.


Julia

Wymiary: 177cm, 86-62-91
Julię spotkała w centrum handlowym właścicielka  agencji. Niemalże wszystkie największe i najlepsze agencje już na nią czekają aż ukończy upragnione 16 lat . Agencja aktualnie pracuje nad portfolio Julii oraz nad jej pierwszym poważnym kontraktem w Japonii. Zrobiła już m.in. magazyn Glasses.

[sc name=”CONV-Rock Chick” ]

Oli

Wymiary: 177cm, 80-61-88
17 lat. Odkryta na portalu społecznościowym. Mimo, iż “w grze” jest dopiero od 3 miesięcy reprezentuje ją już agencja  The Lions z Nowego Jorku. Oli od dzieciństwa jest bardzo związana ze sportem, piłką ręczną. Obecnie przygotowuje się do matury oraz buduje swoje portfolio. Zaraz po maturze wylatuje do Japonii a później do Nowego Jorku.


Kamila

Wymiary: 178cm, 83-62-88
Została odkryta w centrum handlowym . Ta zjawiskowa dziewczyna ma dopiero 16 lat a już udało się jej podpisać kontrakt z agencją The Lions w Nowym Jorku, Oui Paris i Monster w Mediolanie. Swoje pierwsze kroki w zawodzie modelki, stawia aktualnie w Japonii z agencją Donna Models. Agencja buduje jej książkę i przygotowuje do kolejnego kontraktu za granicą. Wzbudza ogromne zainteresowanie światowych agencji modelek.


Wera

Wymiary: 174cm, 82-60-89
Werę odkryła Anna Rózga w centrum handlowym. Wera cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród polskich klientów jak i wśród zagranicznych agencji. Razem z  jej siostrą bliźniaczką Alexą  Kmag wytypował ją jako jedną z najgorętszych nowych twarzy nadchodzącego sezonu. Wera jest miłośniczką podróży, kotów i muzyki rockowej. W wolnych chwilach gra na gitarze. Obecnie agencja buduje jej portfolio. W czerwcu wraz z siostrą leci do Japonii na swój pierwszy kontrakt.


Zuzia

Wymiary: 180cm, 83-59-88
Zuzia trafiła do MILK z polecenia koleżanki. Ma 14 lat i stawia pierwsze kroki w modelingu. Obecnie agencja pracuje nad jej książką. Mimo młodego wieku reprezentuje ją agencje MP w Paryżu i Mediolanie, aczkolwiek na swój pierwszy wyjazd do Paryża będzie czekać, aż skończy 16 lat.


źródło: Agencja Modelek Milk


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz