EXCLUSIVE wywiad z Aleksą Łuczak ambasadorką Fresh Faces Poland 2016

4377

Zapraszamy Was dzisiaj na ekskluzywny wywiad z Alexą Łuczak! Modelką o międzynarodowej sławie i gwiazdą japońskiego modelingu reprezentowaną przez agencję Magteam Model Management!

wywiad z Aleksą Łuczak
Alexa Łuczak ambasadorka Fresh Faces Poland 2016

Ola która od 8 lat mieszka w Tokyo i w Japonii robi zawrotną karierę, została w tym roku ambasadorką konkursu Fresh Faces Poland 2016! W wywiadzie, który możecie zobaczyć ekskluzywnie w pierwszej kolejności właśnie u nas (Promodels Magazine) modelka opowiada między innymi o tym jaka jest jej historia kontaktów z krajem kwitnącej wiśni, co się jej najbardziej w Japonii podoba i jakie są różnice w modelingu pomiędzy Tokyo a resztą świata. Ponadto dziewczęta zainteresowane karierą w modelingu usłyszą od Oli kilka ważnych rad dla początkujących modelek oraz zostaną zaproszone do udziału w konkursie Fresh Faces Poland 2016, którego jak to już wcześniej wspominaliśmy Aleksandra Łuczak jest tegoroczną ambasadorką.


Kilka słów o konkursie Fresh Faces Poland 2016

Fresh Faces to międzynarodowy konkurs modelingowy, którego pierwsza edycja miała miejsce w roku 2010 w BARCELONIE. Konkurs ma na celu wyłonić najbardziej obiecujących modeli i modelki spośród aspirujących do tego zawodu z 30 krajów świata. Finaliści poprzednich światowych edycji mogą się pochwalić wielkimi sukcesami. Biorą udział w pokazach mody na najważniejszych wybiegach świata w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie, Paryżu, Barcelonie. Ich twarze zdobią okładki prestiżowych magazynów, tj.: Vogue, Elle, Harper’s Bazaar. Pracują przy licznych globalnych kampaniach. Finalistka międzynarodowej edycji Fresh Faces, Jessica Aidi, znalazła się nawet na okładce francuskiego ELLE, w sesji zorganizowanej przez samego Karla Lagerfelda.

Nowatorska formuła Polskiej edycji polega na tym, że uczestnicy zgłaszają się do konkursu poprzez platformę internetową. Dopełnieniem są regionalne castingi na żywo. Ambasadorką polskiej edycji 2015 została modelka i Miss Polonia Rozalia Mancewicz. Podczas Gali Finałowej wyłoniona została zwyciężczyni konkursu: tytuł Fresh Faces Poland 2015 zdobyła 18-letnia Aleksandra Przybyła. Dzięki temu wzięła też udział o ogólnoświatowym finale konkursu FF 20156, który odbył się na początku tego roku w Barcelonie w Hiszpanii!


[huge_it_videogallery id=”3″]


Gdzie się zgłaszać do konkursu Fresh Faces Poland 2016 przeczytacie w naszym artykule tutaj ->

[sc name=”CONV-makeup-ALL” ]

źródło: Magteam Model Management