Skąd czerpać modowe inspiracje?

19520
modowe inspiracje

Chcesz wyglądać stylowo i zgodnie z najnowszymi trendami, ale nie wiesz, skąd czerpać informacje i inspiracje modowe? Interesuje cię aktualna moda damska i bieżące trendy? Żaden problem! Podpowiadamy, gdzie znajdziesz ciekawe inspiracje, dzięki którym będziesz wyglądać zawsze modnie.

  1. Blog z modą dla każdego
  2. Moda męska i damska na profesjonalnych portalach
  3. Moda w social media
  4. Wszechstronny Pinterest 

Blog z modą dla każdego

Modowe blogerki i influencerki – zarówno polskie, jak też z zagranicy – cieszą się w naszym kraju ogromnym powodzeniem. Serwisy niektórych z nich są regularnie śledzone przez setki tysięcy, a nawet miliony fanek w różnym wieku, które poszukują inspiracji, pomysłów na stylizacje oraz informacji o aktualnych trendach. Profesjonalny blog z modą jest już zazwyczaj nie tylko stroną, na której dana osoba zamieszcza swoje zdjęcia w świetnych strojach, ale coraz częściej staje się prawdziwym przedsiębiorstwem, na którym różnego rodzaju marki mogą reklamować swe produkty. Nie zmienia to jednak faktu, że aby utrzymać tak dużą popularność, taki blog modowy musi się stale rozwijać. Śledząc więc takowe ciekawe strony, można mieć niemal pewność, że znajdziemy na nich inspirujące porady i stylizacje. Dodatkowym plusem jest fakt, że wspomniane wyżej firmy współpracujące z blogerką chętnie organizują za jej pośrednictwem ciekawe akcje promocyjne i rabatowe – nierzadko na specjalne hasło czy kod rabatowy, który jest podany jedynie na danej stronie, można np. uzyskać sporą zniżkę na zakup konkretnych produktów marki.

Moda męska i damska na profesjonalnych portalach

Kolejnym miejscem w sieci, na którym znaleźć można ciekawe stylizacje oraz mnóstwo informacji dotyczących bieżących trendów, są specjalistyczne portale modowe. Można na nich znaleźć mnóstwo zdjęć i relacji z pokazów mody, a także odpowiedniki poszczególnych ubrań od projektantów, które można nabyć w sieciówkach za znacznie niższą cenę. Owe portale, takie jak np. Modea – moda online, bardzo często zamieszczają również specjalne kody i kupony rabatowe dla swych użytkowników, pozwalające na zakup produktów jeszcze taniej. Często informują również o rozpoczęciu się wyprzedaży w sklepach czy też ciekawych promocjach w danym e-sklepie.

Moda w social media

Facebook, Instagram, a nawet YouTube czy Snapchat są również doskonałym miejscem na szukanie modowych inspiracji. Dzięki sprawdzaniu konkretnych hasztagów i śledzeniu wybranych fanpage’ów, można być na bieżąco z nowinkami ze świata mody oraz rzecz jasna z interesującymi stylizacjami, które można potem wykorzystać na własny użytek. Szeroki wybór profili i stron sprawia, że właściwie każdy znaleźć może z łatwością strony, które będą zgodne z konkretnym gustem. Warto również wspomnieć przy okazji o licznych profilach sklepów internetowych, które bardzo często organizują na swych fanpage’ach konkursy i akcje promocyjne oraz zniżkowe.

Wszechstronny Pinterest

Bardzo ciekawym źródłem inspiracji modowych jest też Pinterest, czyli strona z milionami różnych zdjęć. Znaleźć tam można fotografie dotyczące niemal dowolnych tematów, w tym przede wszystkim mody i stylizacji. Wybrane zdjęcia można łatwo zapisywać na swej własnej tablicy i w razie potrzeby, w dowolnym momencie do nich wrócić i wykorzystać.

Jak można więc zauważyć, miejsc do poszukiwania inspiracji modowych jest naprawdę wiele. Wybór kilku czy kilkunastu z nich, najlepiej odpowiadających ulubionemu stylowi czy trendom, z pewnością pozwoli ci na regularne śledzenie i czerpanie inspirujących pomysłów.

źródło: artykuł partnerski