SIMPLE CP Kolekcja Ready to Wear SUN 2016

3959
SIMPLERTW_1801162473duzeb
Piękna Asia Piwka Models Plus w kampanii kolekcji Ready to Wear SUN 2016 SIMPLE CP

S jak Słońce

Pełnię wiosny witamy słonecznymi kadrami letniej kolekcji Simple CP, w której królują lekkie tkaniny, zwiewne kroje oraz seksowne rozcięcia. Oszczędna kolorystyka oraz charakterystyczny print zebry pięknie pasują do urody bohaterki sesji – Asi Piwki.

I jak Inspiracje

Główną inspiracją całego sezonu wiosna/lato 2016 jest natura – zarówno jako temat poruszających obrazów amerykańskiego malarza Waltona Forda jak i zjawisko atmosferyczne. W kolekcji rtw SUN najważniejsze jest słońce, które ogrzewa, dodaje energii oraz nadaje luzu noszonym rzeczom.

M jak Morze

Inspirowana naturą kolekcja świetnie sprawdzi się zarówno w nadmorskim kurorcie jak i w mieście. W zależności od użytych dodatków proste kroje sukienek oraz kombinezonów z kolekcji rtw SUN zyskają zupełnie nowy charakter.

P jak Plaża

Wraz z przyjściem ciepłych dni nasze myśli zakrzątają wakacyjne plany oraz wiosenna szafa. Marzymy o lekkich ubraniach, niekrępujących krojach oraz wakacyjnym luzie. W kolekcji Ready-to-Wear SUN nasze marzenia stają się rzeczywistością. Płaszcze i ciepłe swetry chowamy na dnie szafy, oficjalnie ogłaszając początek nowego sezonu.

L jak Lato

W kolekcji nie mogło zabraknąć atrybutów lata – okularów przeciwsłonecznych oraz skórzanych klapków.

E jak Element

Kolekcja Ready-to-Wear SUN jest ostatnim elementem opowieści Simple CP o nowym sezonie. Cieszmy się jego pełnią! Kolekcja Ready To Wear SUN 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP oraz na www.simple-cp.com.

[sc name=”TD-SimpleCP” ]

SIMPLE CP Kolekcja Ready to Wear SUN 2016

fot. Martyna Galla

EKIPA:
Fotograf – Martyna Galla / Van Dorsen
Modelka – Asia Piwka / Model Plus
Stylizacja – Simple CP
Makijaż – Sylwia Rakowska / Van Dorsen
Włosy – Emil Zed / Van Dorsen
Asystent Fotografii – Zbigniew Szych

[sc name=”CONV-sukienki-do-pracy-Simple” ]

źródło: materiały prasowe Simple CP