Inspirujące perfumy Original By Anja Rubik

7202

Anja Rubik ciągle nas zaskakuje. Ta polska supermodelka, ikona stylu i bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych Polek w świecie najwyższej mody zaproponowała w ubiegłym roku swoim fanom i fankom perfumy ORIGINAL by Anja Rubik! I jest to kolejna aktywność naszej gwiazdy w ostatnim okresie, obok wydawania magazynu modowego 25 Magazine w którym jest dyrektorem artystycznym, gdzie Anja wychodzi poza dotychczasowe ramy bycia modelką. Jej pracowitość i pomysłowość powinna być wzorem dla wszystkich, którzy marzą o sukcesie ale zapominają że na sukces trzeba sobie ciężko zapracować! Promodels Magazine zalicza się do grupy oddanych fanów Anji i trzymamy za to mocno kciuki za to i inne jej przedsięwzięcia!

GENEZA

ORIGINAL jest efektem wieloletniej pracy Anji, nie tylko nad urzekającym zapachem, ale również spójną kampanią reklamową i unikatowym designem. Zapach jest definicją światopoglądu samej modelki – kobiety współczesnej, niezależnej, która wie czego pragnie. ORIGINAL to więcej niż perfumy. To reprezentacja wizji świata, jasno określonej estetyki oraz wewnętrznej siły kobiecości. W pełni autorski, przemyślany projekt, który napawa dumą.

INSPIRACJE

ORIGINAL jest afirmacją czystego piękna. Zestawieniem tak doskonałym, jak połączenie czerni i bieli. Inspiracje tą naturalną równowagą Anja zaczerpnęła z przejmujących fotografii Roberta Mapplethorpe’a – jednego z najlepszych portrecistów XXI wieku. Na jego zdjęciach idealny kontrast czerni i bieli wydobywa prawdziwe, czyste piękno zarówno z ludzi, jak i kwiatów, które z pasją portretował. To właśnie lilie, które fotografował najczęściej stały się punktem wyjścia dla nuty zapachowej, jak również designu butelki. Tworząc swoje perfumy, Anja postawiła na spójną estetykę i idealny balans pomiędzy zapachem, jak i kampanią reklamową, którą stworzyła wspólnie z bliskimi przyjaciółmi – Paolą Kudacki, Wendy Rowe, Julien’em Gallico i Gordonem von Steinerem.

 ORIGINAL Inspiration ‪Robert Mapplethorpe‬ ‪
ORIGINAL Inspiration ‪Robert Mapplethorpe‬ ‪

ZAPACH

ORIGINAL to finezyjne połączenie zaskakujących nut zapachowych. Dominująca woń kwiatu lilii, łączy się z orzeźwiającym zapachem zielonej herbaty, słodkością różowego pieprzu oraz wonią naturalnych akcentów żywicznych.

KWIAT LILII – najpotężniejszy symbol kobiecości. Rozkwita na ciele z każdym ruchem emanując intensywnym i oszałamiającym zapachem. Subtelna, pełna zagadkowej zmysłowości woń tego niezwykłego kwiatu uwodzi i kusi, roztaczając wokół siebie nutkę tajemnicy i finezyjnego piękna.

ZIELONA HERBATA – jej pobudzający zapach tworzy idealną przeciwwagę dla kwiatu lilii. Dodaje energii, pobudza umysł i ciało do działania. Jednocześnie działa kojąco, regeneruje i przywraca dobre samopoczucie. Jej uniwersalny zapach, będący symbolem współczesności koi kobiece zmysły i daje wewnętrzną siłę.

RÓŻOWY PIEPRZ – wzbogaca perfumy o pikantną i namiętną woń. Jednocześnie jego słodka, a zarazem łagodna nuta idealnie współgra z dominującym kwiatowym zapachem.

AKCENTY ŻYWICZNE – subtelnie spajają pozostałe składniki. Przywracają im naturalną równowagę, która wynika z harmonii życia w naturze. Mają charakter wyciszający i regenerujący, który otula zmysły pod koniec ciężkiego dnia.

Połączenie tych z pozoru odległych od siebie składników tworzy kompozycję idealną, która długo utrzymuje się na skórze, ewoluując z biegiem dnia. ORIGINAL zmienia się z każdym ruchem i upływającą godziną. To subtelna alegoria kobiecego nastroju.

DESIGN

Butelka zaprojektowana przez Anję jest idealnym dopełnieniem zapachu i inspiracji, jakie posłużyły jej do stworzenia ORIGINAL. Z pozoru prosty kształt zaskakuje geometrycznym zbiegiem linii horyzontalnych. Czarno – biała estetyka opakowania i flakonu nawiązuje do zdjęć Roberta Mapplethorpe’a, będąc jednocześnie synonimem prostoty i piękna. Biała, satynowa część butelki celowo podatna na zabrudzenia pozwala zostawiać na sobie odciski palców, czyniąc tym samym perfumy przedmiotem bardzo osobistym i indywidualnym. Czarna nakrętka pokryta śliskim materiałem jest zaskakującym i wyrafinowanym zwieńczeniem całości.

PRZESŁANIE

ORIGINAL to znacznie więcej niż zapach. Spójna wizja świata, kobiecości i przesłanie, które ma inspirować, dodawać odwagi by podążać własną drogą. To zapach, który dopasowuje się do kobiety, jej nastroju, rytmu codzienności. Ewoluuje z każdym kolejnym krokiem, dodając pozytywnej energii i pewność siebie bez względu na sytuację.


Film promujący perfumy Original by Anja Rubik!

Jako ciekawostkę dodamy, że już w najbliższą niedzielę, 20go grudnia 2015 w salonie INGLOT w Magnolia Parku we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z Anją Rubik podczas którego będzie można zdobyć jej autograf na perfumach Original By Anja Rubik. Spotkanie odbędzie się w godzinach 15:00 – 17:00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Źródło: materiały prasowe Original by Anja Rubik, Agencja Modelek D’vision