Nowe twarze New Age Models 2018 SNNF

24688

Po małej przerwie wracamy z naszym cyklem: Sezon na New Faces! Poszukujemy w nim najciekawsze “nowe twarze” z polskich agencji modelek w danym sezonie. Pierwszy odcinek SNNF poświęcamy sześciu wyjątkowym modelkom z prestiżowej agencji New Age Models!

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Nowe twarze agencji New Age Models | Sezon Na New Faces SS2018


DOMINIKA SKOPIŃSKA “NIKA”

wzrost 176,5cm / biodra 88cm / talia 60cm / biust 82,5cm
Dominikę wypatrzyła na jednym z portali społecznościowych współwłaścicielka agencji – Ola Podgórska. Mimo tego ze Dominika jest w agencji niespełna miesiąc czasu, oprócz sesji testowych ma za sobą pierwsza prace dla Puma Fenty oraz dla jednego z czołowych polskich magazynów modowych – efekty już wkrótce! Dominika interesuje się sportem, a przede wszystkim siatkówką.


OLENA CHURBANOVA

wzrost 177cm / biodra 89cm / talia 60cm / biust 80,5cm
Olena (podobnie jak Dominika) została wypatrzona na jednym z portali społecznościowych przez Olę Podgórską. Ledwo co rozpoczęła współprace z agencją i od razu wygrała swój pierwszy w życiu casting do roli w dużej reklamie telewizyjnej ! Olena uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi oraz ich kulturę oraz czytać książki i śpiewać. Dzięki temu że udzielała się jako wolontariuszka na międzynarodowych konferencjach miała możliwość zwiedzenia wielu fantastycznych zakątków świata. Jak sama mówi śpiew pomaga jej się zrelaksować i być sobą a w książkach uwielbia to w jaki sposób przenoszą ją do różnych rzeczywistości.


EWELINA DZIENYŃSKA “EVE”

wzrost 177cm / biodra 89,5cm / talia 59cm / biust 77cm
Ewelinę wysłała zgłoszenie do nas drogą mailową i od razu zachwyciła nas swoją nie banalną urodą. Natychmiast zaprosiliśmy ją na spotkanie i podpisaliśmy umowę. Od tamtej pory Eve jest rozchwytywana przez czołowych fotografów do najróżniejszych modowych projektów, a jej kalendarz staje się coraz bardziej zajęty! Eve ma za sobą kampanię do jednej z polskich marek biżuterii. Wkrótce tez ukażą się pierwsze publikacje w drukowanych magazynach. Szykuje się do pierwszego zagranicznego kontraktu w Azji. Ewelina studiuje architekturę, uwielbia rysować a wolne chwile spędza jeżdżąc na longboardzie, słuchając przy tym świetnej muzyki! Jej pasją jest również snowboard.


JULIA BOMBA

wzrost 178cm / biodra 91cm / talia 62cm / biust 84cm
Julia została wypatrzona na jednym z portali społecznościowych. Jej twarz zachwyca absolutnie wszystkich ! Mimo bardzo młodego wieku Julka wzięła udział w kilku kampaniach polskich marek modowych takich jak Harmnni ,Vicher, czy ON YOU. Jej największą pasją jest jazda konna, uwielbia tez pływac na kajakach. W szkole jest rewelacyjna z biologii i chemii Na ten moment Julia przygotowuje się do pierwszego kontraktu z włoską
agencją MP.


MAJA WRÓBEL

wzrost 176cm / biodra 87cm / talia 59cm / biust 77,5cm
Maja została wypatrzona przez współwłaścicielkę agencji Olę Podgórską na jednym z portali społecznościowych. Obecnie przebywa na swoim pierwszym kontrakcie w Japonii, gdzie pracuje bez przerwy! Maja nie ukrywa że od kiedy rozpoczęła swoją przygodę z agencją, absolutnie zafascynowała się modą. Oprócz tego interesuje się sportem, j. Angielskim i dobrą książką. Kocha zwierzęta i jazdę konną. Jest w kadrze narodowej 5 boju nowoczesnego ! I ostatnio jej drużyna zajęła 3 miejsce podczas ogólnopolskiej olimpiady młodzieży !


PAULINA PITSIKALIS

wzrost 180cm / biodra 88cm / talia 59cm / biust 77,5cm
Paulinę przedstawiła nam Monika Kielczewska (obecnie osoba odpowiedzialna za new face development w Nowojorskiej agencji The Society) a jeszcze wtedy główna scoutka modowego giganta Ellite. Pauline wypatrzyła na ulicy w swoich rodzinnych stronach – w Trójmieście. Swoją niesamowicie oryginalną urodę zawdzięcza urugwajskim korzeniom. Paulina mimo młodego wieku ma na swoim koncie kampanie dla takich marek jak ECHO, ZAQUAD, Magdalena Frąckowiak jewellery, Zofia Chylak, Marc’o Polo , oraz publikacje w tak prestiżowych magazynach jak MOJEH magazine czy ONeMag. Obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego fashion week w Paryżu.

Fingers crossed for the future star !!


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: New Age Models