Maria Loks i kampania SS 2016 Hexeline!

6688

Najnowsza kolekcja Hexeline wiosna – lato 2016 po raz kolejny zachwyci swoim artystycznym wyrazem. Inspiracją w tym sezonie są ciepłe klimaty Dalekiego Wschodu. Różnorodność barw, które widać na zdjęciach kolekcji na najbliższy sezon przenosi w odległe zakątki tamtej części świata. Jedziemy więc pociągiem przez Indie, podziwiamy świat naokoło. W takiej letniej atmosferze spokoju, relaksu, niemalże kontemplacji odnajdujemy eleganckie i bardzo stylowe stroje z kolekcji wiosenno – letniej. Robi to niesamowite wrażenie. Wydaje się, że niemalże samo założenie sukienki czy spodni z kolekcji Hexeline pozwoli na dotknięte i poczucie tych odległych klimatów.

W tym sezonie Hexeline stawia na elegancję i klasykę, a barwy które pojawiły się w kolekcji doskonale wpasowują się najnowsze trendy. Jest więc kolorowo ale nie brakuje stonowanych odcieni beżu czy bieli. Każda kobieta poszukująca ubrań, które są eleganckie ale jednak zachowują walory użytkowe, czyli są wygodne, wykonane z najwyższej jakości tkanin, znajdzie je w kolekcji Hexeline.

Tu zrobisz zakupy wprost w e-sklepie marki Hexeline – click!

Do wyrażenia filozofii marki Hexeline i emocji związanych z najnowszą wiosenno-letnią kolekcją zaproszona została Maria Loks z D’vision. Zdjęcia do kampanii wykonał Marcin Kempski.

zdjęcia: Marcin Kempski
włosy: Kacper Rączkowski / D’Vision ART
stylizacja: Maja Naskrętska
MUA: Aneta Kostrzewa
produkcja: I LIKE PHOTO GROUP

[sc name=”CONV-sukienki-do-pracy-Simple” ]


Maria Loks i kampania SS 2016 Hexeline

źródło: Biuro prasowe Hexeline