Nowa kolekcja biustonoszy Bralette Victoria’s Secret 2016

8160

Wiosna nieśmiało się rozkręca, a lato … (sami pocieszamy się tym stwierdzeniem) przyjdzie szybciej niż nam się wydaje. Wiele z Was zapewne nerwowo przegląda modowe żurnale w poszukiwaniu stylizacji na nadchodzące upalne dni. Odpowiedzią na te poszukiwania może być między innymi najnowsza kolekcja lekkich biustonoszy typu Braclette od znanej i lubianej marki Victoria’s Secret.

Bralette – w wielkim skrócie, to nazwa wygodnych biustonoszy bez fiszbin i bez miseczek. Przy czym nie chodzi tutaj o bieliznę typowo sportową – biustonosze ‘bralette’ są mniej ‘obciskujące’ i mniej ‘trzymające’ niż sportowe. Biustonosze takie najlepiej prezentują się na biustach małych i średnich. Najczęściej wykonywane są z mieszanki bawełny, koronki lub mikrofibry. Bielizna taka może być noszona jako samodzielny seksowny ‘top’ lub zwyczajnie pod ubranie.

Nowa kolekcja biustonoszy Bralette od Victoria’s Secret 2016 składa się z siedmiu wzorów w nieskończonej ilości kolorów (jak zapewnia producent) i w rozmiarach od XS do L.  Bez wątpienia kolekcja ta wpisuje się bardzo fajnie w tegoroczne trendy w modzie a w szczególności mamy tu na myśli boho i wakacyjne klimaty rodem z szalonych lat 70′.  Na zdjęciach i w telewizyjnej reklamie promującej kolekcję występują trzy seksowne Aniołki VS: Taylor Hill, Elsa Hosk i Martha Hunt. Zapraszamy Was do poznania się z tą nową kolekcją VS.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Nowa kolekcja biustonoszy Bralette Victoria’s Secret 2016

Bralette Victoria’s Secret 2016 TV Commercial

źródło: VS Press Room, Fashion Gone Rogue