Być jak modelka – nowy serial dokumentalny | Telewizja WP

3636

O tym jak zostać modelką powstało na świecie wiele filmowych dokumentów. Ale dzisiaj chcieli byśmy Państwu zaprezentować nasz krajowy produkt, czyli nowy serial dokumentalny o karierze i pracy w modelingu pt. “Być jak modelka” wyprodukowany przez Telewizję WP. Pierwszy odcinek miał swoją emisję ostatniej niedzieli (19.02.2017) i musimy przyznać, że bardzo fajnie to autorom wyszło!

W pierwszym odcinku prowadząca Aleksandra Szwed odwiedziła bardzo prężną warszawską agencję Neva Models i rozmawiała o wielu tematach, które mogą interesować osoby marzące o wejściu do świata modelingu z bookerami agencji oraz wybranymi modelkami. O realiach branży i swojej pracy opowiadali: Ewa Fiwek, Mateusz Rogenbuk, Aleksandra Angielska, Amelia Elis czy Emilia Nawarecka a w różnych sytuacjach zdjęciowych możemy oglądać również między innymi Luizę Matybę czy Sylwię Koronkiewicz (z Neva Models oczywiście).

Całość ma składać się z ośmiu odcinków, które będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 18.00 w Telewizji Wirtualnej Polski.

Być jak modelka | Odc. 1
Czy modelki naprawdę jedzą waciki i nie wstają z łóżka za mniej niż 10 tysięcy dolarów? Czy dostają ubrania od projektantów, wciąż imprezują i są niezbyt mądre? Aleksandra Szwed postanowiła sprawdzić to wszystko na własnej skórze. Ile prawdy jest w opiniach wciąż powtarzanych o modelkach i świecie mody. Premierowy odcinek zawsze w niedzielę o godz. 18

Pierwszy odcinek dokumentu “Być jak modelka: zobaczycie tutaj:

Być jak modelka – serial dokumentalny Telewizja WP

źródło: Wirtualna Polska, Telewizja WP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz