SIMPLE CP kolekcja Ready to Wear COLOR 2016

Najnowsza kolekcja Ready to Wear świetnego brandu Simple Creative Products na rok 2016. Do zdjęć pozuje fantastyczna Asia Piwka z Model Plus a za zdjęcia odpowiada Martyna Galla.


Sukienka

W kolekcji Ready to Wear COLOR królują sukienki, których prostą formę pokochają wielbicielki kobiecych fasonów. Na szczególną uwagę zasługuje detal – kolor, geometria kroju, wielowarstwowość sukienek oraz ozdobne pasy inspirowane japońskim kimonem.

Idealna

„Character. Inteligence. Strenght. Style. That makes beauty.” Diane Von Furstenberg – czyli idealna kobieta Simple CP.

Miara

Co sprawia, że w danej rzeczy czujemy się dobrze? Krój. Odpowiednie proporcje, najwyższej jakości krawiectwo oraz poczucie, że dana rzecz szyta była niemalże na miarę, to jedna z tajemnic sukcesów Simple CP.


10% upust na wszystkie sukienki z nowej kolekcji!
Oferta ważna cały marzec. Sprawdź!
Wpisz w koszyku kod: Simple10


Paleta barw

Wyróżniający się w kolekcji ozdobny print zdobi niemal każdy element garderoby Simple CP na nowy sezon. Przywodzący na myśl abstrakcyjne obrazy amerykańskiego malarza Jasona Pollocka hipnotyzuje i dodaje energii. W wiosennej palecie barw znajdziemy również soczystą żółć, elegancki szmaragd oraz energetyczny turkus.

Lekkość

Wraz z nadejściem cieplejszych dni zrzucamy z siebie wełniane płaszcze i grube swetry. Nowy sezon witamy kolorem i lżejszymi fasonami. Pozbawione zbędnych ozdób, płaszcze i przedłużone marynarki świetnie sprawdzą się w roli wiosennych okryć.

Energia

Energii dodajemy sobie kolorem czekając na cieplejsze i jaśniejsze dni. Głęboko wierzymy, że kolor wpływa na nasze samopoczucie, dlatego nosimy go codziennie.

Kolekcja Ready To Wear COLOR 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP oraz na www.simple-cp.com


SIMPLE CP kolekcja Ready to Wear COLOR 2016

Fotograf – Martyna Galla / Van Dorsen
Modelka – Asia Piwka / Model Plus
Stylizacja – Damian Adamski
Makijaż – Sylwia Rakowska / Van Dorsen
Włosy – Emil Zed / Van Dorsen
Asystent Fotografii – Zbigniew Szych

źródło: materiały prasowe Simple Creative Products