Redakcja

Redakcja Promodels Magazine


Redaktor Naczelny:Tomasz Mosionek

Wydawca i redaktor naczelny Promodels Magazine. Właściciel agencji specjalizującej się w promocji marki w internecie i SEM. Producent sesji zdjęciowych oraz eventów. Doświadczony fotograf z korzeniami ‘analogowymi’. Pasjonat Polaroida. Humanista wierzący, że najważniejsze w tym co się robi to w pierwszej kolejności aby być zawsze człowiekiem a oczekując od świata zmian, powinno się zaczynać najpierw od zmieniania siebie.


Współpracownicy Promodels Magazine


Współpraca: Agnieszka Skowroń

Profesjonalna wizażystka od wielu lat pracująca na planach zdjęciowych i przy pokazach mody. Pracowała między innymi dla Elite Model Look, Fashion Week, Warsaw Fashion Street, Oskary Mody, Gala Playboya oraz z uczestnikami programów You Can Dance i Taniec z Gwiazdami. Prowadzi warsztaty z makijażu dla profesjonalistów i amatorów a także świadczy komercyjne usługi z zakresu make-up i stylizacja włosów (Warszawa, Radom). Prywatnie … zawsze uśmiechnięty wulkan energii i pomysłów, mama trzech urwisów.


Współpraca: Paulina Wnuk-Crépy

Pisarka, autorka książki „Mój Paryż, moja miłość„ oraz autorka poczytnego bloga MamawParyżu z (którego kilka artykułów dotyczących modelingu znajdziecie w Promodels Magazine). Młoda, szalona kobieta, mieszkająca już od kilkunastu lat w Paryżu. Była modelka. Żona i matka dwóch córek. Paulina nie uważa, że życie się kończy po trzydziestce!


Współpraca: Magda Majka Lewicka

Była zarówno modelką jak i bookerką w dobrej agencji. Aktualnie realizuje się jako właścicielką firmy Imaga.pl produkującej między innymi sesje zdjęciowe, klipy filmowe i pokazy mody. Prowadzi popularnego bloga elementarzdlamodelek.blogspot.com którego przedruki znajdziecie w Promodels Magazine.


Współpraca: Daria Kwaczyńska

Blogerka modowa, stylistka oraz grafik. Od 6 lat prowadzi z wilką pasją bloga styllove.blogspot.com. Od 3 lat jest stylistką w największej galerii w Radomiu i współprowadzi program o modzie w lokalnej telewizji. Cały czas realizuje swoje pasje i pogłębia swoją wiedze w dziedzinie mody. Jej motto brzmi: Moda to najważniejsza sprawa z nieważnych.


author-klaudiawWspółpraca: Klaudia Winiarska

Studentka, modelka, pasjonatka mody. Kochająca życie marzycielka, która nieustannie poszukuje szczęścia. Wierzy, że można osiągnąć wszystko, wystarczy tylko mocno w to uwierzyć i działać. Krytycznie patrząca na otaczającą ją skomercjalizowaną i odhumanizowaną rzeczywistość.


Współpraca: Agata Ulaszewska

Młoda pasjonatka mody i podróży. W przyszłości pragnie odwiedzić USA i spędzić sylwestra na Times Square. Jej inspiracją jest współczesny design ale także codzienny widok zmieniającego się świata. Nie boi się zmian głównie dlatego, że dobrze na nią wpływają. Motto życiowe Agaty to: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”.


Współpraca: Daria Ulaszewska

Studentka. Modelka. Miłośniczka filmów z lat ’30. Jej marzeniem jest podróż na Antypody, oraz skok ze spadochronem pomimo paraliżującego lęku wysokości. Nie znosi lenistwa, co nie przeszkadza jej spać do południa. Od niedawna mieszkanka miasta 100 mostów.