Onda – rewelacyjny zabieg na cellulit

1539
woman's hand holding excessive leg fat or cellulite, isolated on white background

Na czym polega zabieg Onda?

Zabieg Onda polega na wykorzystywaniu prądu elektromagnetycznego, który ma wysoką częstotliwość. Dzięki niemu, możliwa jest redukcja nawet bardzo zaawansowanych zmian związanych z cellulitem i leczenie tkanki tłuszczowej, która uległa rozbiciu. Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu, wywołuje skurcze włókien kolagenu i ich syntezę. Dzięki temu skóra zostaje ujędrniona i odmłodzona. 

Zabieg Onda (http://www.elite.waw.pl/onda/), bardzo skutecznie radzi sobie z redukcją nawet bardziej znaczącego cellulitu czy obwisłej skóry. Nie ma także problemu, w przypadku opornej tkanki tłuszczowej. Warto także zaznaczyć, że Onda jest bezinwazyjna, nie ma obawy o uszkodzenie żadnych tkanek. Sam zabieg nie trwa długo i jest w pełni komfortowy. Aby efekty były w pełni zadowalające, wystarczy mniej więcej 1 – 4 sesji. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji danej osoby. 

Jakie są wskazania do zabiegu Onda?

Zabieg Onda można przeprowadzić u osób, które borykają się z problemem mniej lub bardziej zaawansowanego cellulitu. Przyczynia się on do redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnia skórę, a także wyszczupla. Dzięki kilkukrotnemu powtórzeniu zabiegu, możliwe jest perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i uzyskanie bardzo zachwycających efektów. 

Jak wygląda urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu Onda?

Podczas zabiegu wykorzystuje się urządzenie wyposażone w dwie głowice. Pierwsza z nich – głowica płytkiego działania, ujędrnia skórę i wpływa pozytywnie na powierzchniowy cellulit. Jej działanie jest mocno skoncentrowane na danym miejscu. Głowica nagrzewa powierzchniowo i doprowadza do hipertermii, która rozpuszcza kolagen i inicjuje obkurczanie jego włókien. 

Druga – głowica głębokiego działania, jest przeznaczona do tkanki tłuszczowej i głębokiego, zaawansowanego cellulitu. Wydziela ona nagrzewanie, które głębiej wnika w skórę i ma szerszy zakres. Powoduje ona drganie komórek tłuszczu i rozpuszczanie się włókien kolagenu, które znajdują się głębiej. 

Kiedy nie powinno się przeprowadzać zabiegu Onda?

Mimo, że zabieg Onda jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzania. Przede wszystkim powinno się z niego zrezygnować w przypadku chorób skóry, różnych wysypek i ran. Kolejnym przeciwwskazaniem jest przejmowanie leków na krzepliwość i steroidów. Zabiegu Onda nie można też przeprowadzać u osób, które przeszły zapalenie żył, zakrzepice, mają żylaki, cukrzycę, karmią piersią lub są w ciąży. 

 

źródło: artykuł partnerski