New Faces z Model Plus SS2016

18653

NewFaces z Model Plus SS2016 – czyli z przyjemnością zapraszamy na pierwszy w nowym sezonie (wiosna-lato 2016) odcinek ‘promodelsowego’ cyklu “Sezon na New Faces“! Zaczynamy gruuubo! Bez żadnej wątpliwości w naszym kraju to agencja modelek ze ścisłej czołówki …. czyli wizyta w Model Plus Dariusza Kumosy i przedstawienie jej nowych twarzy. Model Plus jest znane z dobrego oka i szczęśliwej ręki do podopiecznych którymi się zaopiekują, tak więc mamy przekonanie graniczące z pewnością, że te sześć osób, które poznacie już za chwilę ma przed sobą przygodę życia do przeżycia :) Promodels Magazine trzyma za Was kciuki!

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

NewFaces z Model Plus SS2016


Paulina

83|60|90 180cm
Odkryta przez Annę Zawadę, scouta agencji Model Plus, w centrum handlowym. Paulina cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród polskich klientów jak i topowych agencji zagranicznych. Prywatnie jest wzorową uczennicą, interesuje się sztuką, a w przyszłości planuje udać się na studia prawnicze.


Roman

186cm
Do agencji zgłosił się za namową byłej modelki Model Plus. Roman współpracował już z najlepszymi polskimi fotografami. Początkujący model uwielbia spędzać aktywnie czas grając w koszykówkę, jeżdżąc na bmx-ie i deskorolce. Agencja ma wobec niego duże plany!

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Aleksandra Roszyk

85|60|90 180cm
Dostrzeżona na jednym z portali społecznościowych przez Annę Zawadę z MP. Dziś jej urodą zachwycają się najlepsze zagraniczne agencje modelek. Pasją Aleksandry są podróże i muzyka (młoda modelka od najmłodszych lat gra na fortepianie i klawesynie). Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcie uznaje przemierzenie rowerem z tatą trasy o długości 3500 km i podbicie Alp!


Agata

74|57|85 175cm
Wypatrzona przez Annę Zawadę podczas wiosennego spaceru. W chwili obecnej agencja skupia się na rozbudowanie portfolio młodej modelki. Agata prywatnie pasjonuje się historią, sztuką oraz fotografią.


Zuza

80|60|90 176cm
Kolejna twarz odkryta przez Annę Zawadę z Model Plus w centrum handlowym. Zuza zdążyła już wpaść w oko najlepszym polskim fotografom, a czołowe agencje zagraniczne walczą o jej reprezentacje. Pasją młodej modelki jest sztuka. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury.


Kacper

186cm
Odkryty przez fotografkę Magdalenę Łuniewską w pobliżu siedziby agencji. Buntownicza uroda Kacpra cieszy się dużym zainteresowaniem w branży. Młody model lubi dobre kino oraz książki. Kacper od dziecka zawodowo uprawia taniec towarzyski.


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


źródło: Model Plus