New Faces z New Age Models

27172

Dzisiejszy odcinek “Sezon na New Faces” czyli przeglądu najciekawszych nowych twarzy w polskim modelingu dedykujemy New Faces z prestiżowej warszawskiej agencji New Age Models. Agencji reprezentującej między innymi oodnoszące na świecie sukcesy: Karolę Wąz czy Edytę Zając.

New Faces z New Age Models / luty 2016


Aneta Dziadkowiec

WZROST: 180 BIUST: 81 TALIA: 58 BIODRA: 89
16-letnia wysoka piękność, odkryta na instagramie przez scouta New Age: Kubę. Nieziemskie, niebieskie oczy, którymi zachwyciły się agencje na całym świecie. Aktualnie w trakcie rozbudowy portfolio, ćwiczeń na catwalku po to, aby w najbliższym czasie mogła wylecieć na swój pierwszy kontrakt do Mediolanu.


Aneta Oleksy

WZROST: 177 BIUST: 80 TALIA: 62 BIODRA: 89
Jedna z najnowszych córek agencji, która sama wysłała zgłoszenie do New Age. Gdy przyszła na casting, agencja od razu się w niej zakochała.  Tegoroczna maturzystka z Krakowa zachwyciła między innymi agencję WOMEN. Cudowne, kosmiczne wręcz oczy i burza blond włosów pozwalają Jej skupić na sobie uwagę praktycznie każdego.


Karolina Konarska

WZROST: 175 BIUST: 80 TALIA: 58 BIODRA: 90
Prawdziwie hipnotyzujące oczy, którym nie da rady się nikt oprzeć. Znaleziona przez scouta agencji Kubę. Podobija serca zarówno fanów na facebooku New Age Models, jak i agencji zagranicznych, które już pierwszego dnia zapełniły nasze skrzynki mailowe propozycjami reprezentowania jej. Nie bez powodu zachwycił się nią także gigant wśród agencji: ELITE Models.


Wiktoria Góral

WZROST: 175 BIUST: 80 TALIA: 62 BIODRA: 90
Początkowo marzyła żeby zostać zostać scoutką w agencji modelek, lecz odważyła się także wysłać kilka swoich zdjęć i spotkać się z przedstawicielami New Age Models. Zachwyca zarówno oczami, jak i cudownymi uszami. Aktualnie w trakcie rozbudowy portfolio, aby w okresie wakacyjnym mogła pojechać na pierwszy kontrakt do Japonii.


Wiola Gajda

WZROST: 180 BIUST: 81 TALIA: 57 BIODRA: 87
Kolejna ze świetnych wybiegowych new face z New Age Models. Tegoroczna maturzystka, znaleziona przez scouta, Kubę. Na castingu do międzynarodowej agencji NEXT zachwyciła swoją paryską, proporcjonalną sylwetką. Połączenie blond włosów z zielonymi oczami oraz nogami do nieba gwarantuje jej miejsce na światowych wybiegach.


Zuzia Wudarska

WZROST: 180 BIUST: 75 TALIA: 56 BIODRA: 86
Jedna z najmłodszych new face w New Age Models. 14. letnia piękność znaleziona została przez scoutkę. Zachwyciła agencje na całym świecie, które czekają tylko, aż skończy 16 lat i będzie mogła pojawić się na wybiegach u największych projektantów. Potwierdzona przez agencję NEXT oraz IMG z pewnością wkrótce dołączy do grona najbardziej obiecujących polskich Modelek. Kocha aktorstwo!


źródło: New Age Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”