New Faces z Neva Models SS2016

22514

Dzisiejszy odcinek “Sezon na New Faces” czyli subiektywny przegląd najciekawszych twarzy polskich agencji modelek i modeli zaprowadził nas prosto do agencji Neva Models. Jest to naszym zdaniem jedna z tych młodych polskich agencji modelek i modeli, której warto się przyglądać i której wróżymy wiele sukcesów! Agencja wywodzi się ze Szczecina gdzie otworzyła pierwsze swoje biuro trzy lata temu, ale rok później powstało również biuro w Warszawie.
Dzisiaj przedstawimy Wam aż dziesięć wyjątkowych New Face z Neva Models! Promodels Magazine pozdrawiając jednocześnie ekipę Neva Models trzyma kciuki za przyszłe sukcesy ich cudownych “dzieciaków” oraz całej agencji!


New Faces z Neva Models SS2016


Adam Kuna

185 cm
Adam sam zgłosił się do agencji. Od pierwszej chwili poznać można było jego wysoką kulturę osobistą, skromność, dobre wychowanie i podziwiać niezwykłe rysy twarzy. Entuzjazm agencji Neva Models w stosunku do Adama podzieliły również agencje Request NY, Elite London, Marilyn Paris, Sight MGM Spain oraz Independent Milan przez które jest reprezentowany.


Kacper Stępkowski

186 cm
Kacper został znaleziony na MaxModels przez Marlenę Matuszak. Intrygująca uroda zapewnia mu zainteresowanie największych światowych agencji modeli, m.in. Request NY. Jego ogromną pasją są samochody i sporty zimowe. W wolnych chwilach słucha muzyki, wyłącznie dobrego rapu. Obecnie rozbudowuje książkę i przygotowuje się do przedstawienia na rynkach europejskich. Przed nim pierwszy kontrakt w Tokio.

[sc name=”CONV-Bielizna2016″ ]

Kasia Oskard

80/60/89 178 cm
Studentka Politechniki Warszawskiej na wydziale robotyki i automatyki (!) Znaleziona przez agencję na portalu społecznościowym. Już po pierwszym castingu zastała potwierdzona przez Next World Wide, by później otworzyć pokaz Gucci (Exclusive) w Mediolanie. Lepszego startu w karierze modelki nie można sobie wymarzyć… trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Kasi!


Kate Smolikova

78/60/86 176 cm
To aktualnie najmłodsza ‘new face’ w agencji Neva Models. Zgłoszenie 14-letniej Kate wysłała jej siostra, również modelka Neva Models. Mimo tak młodego wieku, Kate jest bardzo profesjonalna i pracowita. Agencja zapewnia, że wszyscy najwięksi gracze na rynku modelingowym wykazują zainteresowane jej reprezentowaniem.


Natalia Grabowska

79/58/86 177 cm
Natalię do agencji zgłosiła mama. Już po pierwszym castingu, została potwierdzona przez Women World Wide, choć nie miała jeszcze żadnej sesji zdjęciowej na swoim koncie! W roku szkolnym Natalia uczy się w warszawskim liceum a w wolnej chwili gra w tenisa.


Zuza Urbaniak

82/62/90 180 cm
To kolejna new face wypatrzona w centrum handlowym przez Mateusza Rogenbuka. Zuza została potwierdzona przez jedną z wiodących agencji sieciowych Next. Niedawno wróciła ze swojego pierwszego kontraktu w Grecji z D Models. Obecnie buduje swoje portfolio przed pierwszym sezonem pokazowym w Europie.


Sylwia Jankowska

82/60/88 178 cm
Do agencji zgłosiła się sama i była to zdecydowanie dobra decyzja, bo wkrótce potem potwierdziły ją agencje Marilyn Paris oraz Marilyn NY. Sylwia to skromna dziewczyna, która wolny czas spędza aktywnie biegając po warszawskich parkach oraz grając w siatkówkę z przyjaciółmi.

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Sasha Myk

80/60/89 180 cm
Sasha pochodzi z Ukrainy, ale dla agencji Neva Models została odkryta w Polsce przez Mateusza Rogenbuka, kiedy wracała ze swojej przejażdżki deskorolką do domu. Na marginesie jazda na desce to jedno z ulubionych zajęć Sashy obok grania na gitarze i pianinie. Jest nie tylko muzycznie utalentowaną, ale także niezwykle piękną dziewczyną. Jej urodę zdążyła już docenić agencja Elite World. Przed Sashą pierwszy kontrakt w Turcji.


Anna Orman

77/59/87 180 cm
Ania do agencji Neva Models zgłosiła się sama. Chwilę potem z długowłosej brunetki, stała się krótkowłosą pięknością z rozjaśnionymi brwiami (!) Jej odwaga do radykalnych zmian poskutkowała zwróceniem uwagi przez agencję MP w Mediolanie i Paryżu, które to też postanowiły ją reprezentować. Na co dzień Ania zagłębia tajniki zdrowego odżywiania – gotuje i piecze, żeby następnie biec na Aqua Fitness czy pilates, bez których nie wyobraża sobie dnia.


Olena Kets

84/59/88 177 cm
Kolejna modelka Neva Modelspochodząca z Ukrainy. Mimo krótkiego stażu w agencji ma na swoim koncie już kilkadziesiąt edytoriali, sesji zdjęciowych i pokazów. Do Neva Models zgłosiła się sama, a po niewielkiej zmianie wizerunku jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Reprezentuje ją agencja Next World. Przed nią kontrakt w Londynie.


źródło: NEVA Models


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


Zapisz

Zapisz

Zapisz