New Faces z D’vision SS2016

24268

Zapraszamy Was dzisiaj do poznania New Faces z D’vision SS2016! W ramach cyklu “Sezon na New Faces” po raz drugi gościmy w progach jednej z topowych polskich agencji modelek i modeli D’vision Model Management kierowanej przez Lucynę Szymańską… Agencji będącej współtwórcą sukcesów takich sław jak Anja Rubik, Zuzanna Bijoch, Maria Loks czy Maja Salamon. W przeglądzie najciekawszych polskich nowych twarzy modelingu poznajcie dzisiaj dziesięć pięknych, młodych i zdolnych dziewcząt, które mamy nadzieję, że już niedługo pójdą w ślady swoich starszych sławnych koleżanek.
Promodels Magazine trzyma za Was dziewczyny kciuki i na pewno będziemy śledzić Wasze sukcesy!

New Faces z D’vision SS2016


Elwira Nalazek

15 lat / 176cm / 74-58-86
Wyscoutowana w pociągu przez Karolinę Romuk Wodoracką. Elwira dopiero zaczyna swoją przygodę z modelingiem i jest na etapie budowania portfolio. Jej zainteresowania: kocha komiksy i mangi oraz rysowanie. Pasjonuje się sztuką i przyrodą. Kocha podróże, zwiedzanie muzeów, zabytków.


Oliwia Lis

18 lat / 181cm / 81-59-86
Do D’VISION zgłosiła się sama. Od momentu wejścia w progi agencji (z dredami na głowie) zdążyła już przejść ogromną metamorfozę. Na swoim koncie ma sesję lookbookową dla marki This is paper. Jest potwierdzona przez agencję 2pm z Danii i czeka na oficjalnie potwierdzenie od kolejnych agencji zagranicznych. Interesuje się sztuką, muzyką, podróżami, modą, designem, koszykówką.


Sylwia Butor

21 lat / 178cm / 83-61-90
Sylwia została odkryta przez scouta agencji D`VISION Karolinę Romuk-Wodoracką. Obecnie prężnie pracuje nad swoim portfolio, wzięła już udział w sesji lookbookowej marki Reserved oraz w edytorialu dla magazynu HOT Moda. Początkująca modelka może się również pochwalić rozpoczęciem współpracy z zagranicznymi agencjami: Monster z Mediolanu oraz Vivą w Londynie, Paryżu i Barcelonie. W chwili obecnej Sylwia jest w Australii w agnecji Priscillas gdzie intensywnie pracuje nad swoim portfolio.


Karolina Słysz

15 lat / 174cm / 78-58-88
Odkryta przez Karolinę Romuk-Wodoracką – scoutkę D’vision. Do tej pory wzięła udział w sesjach dla takich marek jak Acephala, This is non, Est by es, Berenika Czarnoty oraz do magazynu Contributor. Karolina aktualnie prężnie pracuje nad swoim portfolio. Pierwsze zdjęcia testowe robiła z Natalią Erdman i Asią Wzorek. Uwielbia czytać książki, a zwłaszcza kryminały. W wolnych chwilach biega i jeździ na rowerze. Interesuję się psychologią.


Wiktoria Hanczewska

17 lat / 177cm / 78-58-85
Wiktoria zostałą wyscoutowana przez Karolinę Romuk Wodoracką, scouta D’VISION. Dopiero zaczyna swoją swoją przygodę z modelingiem i ma za sobą ma pierwsze testy z Kubą Szymańskim i Natalią Erdman. Prywatnie osiąga spore sukcesy w jeździe konnej.


Kinga Zalewska

18 lat / 179cm / 84-59-90
Kinga do agencji trafiła sama. Aktualnie wraz z agencją intensywnie pracuje nad swoim portfolio. Jest nią duże zainteresowanie wśród agencji zagranicznych. Pierwsze testy robili jej: Eliza Stegienka, Aleks Salski, Stefano Catalani. Kocha zwierzęta i sport. Od 8 lat jeździ rekreacyjnie konno. Od 4 lat hoduje i trenuje… kozy


Julia Modzelewska

14 lat / 174cm / 76-57-86
Stawia pierwsze kroki w modelingu. Do agencji trafiła sama i intensywnie pracuje nad swoim portfolio. Jej uroda wzbudziła zainteresowanie wielu polskich fotografów (Marcin Kosakowski, Koty 2, Aldona Karczmarczyk, Tobiasz Skoracki). Główne zainteresowania to biologia (stąd nauka w klasie o profilu biologiczno-chemicznym) jak również sport a przede wszystkim pływanie, siatkówka (reprezentacja szkoły) oraz taniec w harcerskim zespole tańca (Polski Folklor).


Zuza Chrabańska

14 lat / 182cm / 84-60-91
Zuza do D’vision zgłosiła się samodzielnie. Ma za sobą już pierwsze testy z Wiktorem Franko. Uwielbia sport, głównie pływanie, jazdę na łyżwach oraz jazdę na rowerze. Lubi zwiedzać nowe miejsca, podróżować i poznawać nowych ludzi.


Klaudia Szczepanek

16 lat / 179cm / 79-60-88
Klaudia dopiero zaczyna swoją przygodę z modelingiem a do agencja zgłosiła się sama. Aktualnie pracuje nad portfolio. ma za sobą testy z takimi fotografami jak Koty 2, Kaja Kitliński, Aldona Karczmarczyk oraz z Lucyną Szymańską – szefową D’vision. Interesuje się książkami podróżniczymi, poznawaniem różnych kultur. Uwielbia podróżować. Jej hobby to również sporty ekstremalne (które dostarczają adrenaliny) takie jak skoki ze spadochronem czy latanie na paralotni. Największym marzeniem Klaudii jest skok na bungee.


Dominika Hyła

15 lat / 177cm / 80-57-85
Wyscoutowana przez Karolinę Romuk Wodoracką z D’VISION. Dopiero zaczyna przygodę z modelingiem ale ma już za sobą pierwsze testy z fotografem Wiktorem Franko. Interesuje się modą. Jej szkoła jest związana z projektowaniem i przemysłem mody. Do zainteresowań Dominiki należy także sport a szczególnie karate.


źródło: D’VISION


Sprawdz Nowe Twarze polskich agencji w cyklu artykułów na łamach Promodels Magazine: “Sezon na New Faces!”


New Faces z D’vision jesienny przegląd subiektywny;)

źródło: D’vision Model Management