Najnowsza kolekcja od LABELLAMAFIA

7298

LABELLAMAFIA prezentuje nowości w kolekcji FOREVER. Najnowsze propozycje brazylijskiej marki łączą design inspirowany stylem latynoskiej ulicy z wytrzymałymi konstrukcjami i formami charakterystycznymi dla odzieży fitnessowej. Wyraziste printy i duże logowania wyznaczają osobowość LABELLAMAFIA i milionów fanek marki na całym świecie.

Teraz Twój strój na siłownię czy fitness może powiedzieć o Tobie więcej niż myślisz.

Brazylijska LABELLAMAFIA to nie tylko odzież, to styl życia. Ponad 7 milionów followersów w Brazylii i kolejne 3 miliony na całym świecie utożsamia się z marką stworzoną w 2007 roku przez Alice Matos. Wraz z Giulliano Puga, Dyrektorem Kreatywnym, Alice prezentuje kolekcję FOREVER. Czym wyróżniają się nowości LABELLAMAFIA?

Dla wszystkich #hardcoreladies marka przygotowała dużą dawkę koloru i pozytywnej energii. Podkreślające rzeźbę sety złożone z legginsów i sportowego stanika zdobią zaczerpnięte z meksykańskiej stylistyki czaszki i kwiaty oraz duże logowania LABELLAMAFIA. Popularne w kolekcji są także geometryczne wzory i przeskalowane napisy. Kolekcja FOREVER to z jednej strony intensywne kolory dla dziewczyn lubiących zwracać na siebie uwagę, z drugiej, wiele stonowanych propozycji w odcieniach szarości, brązu i zgaszonych pasteli.

Charakterystyczne dla LABELLAMAFIA duże logowania pojawią się zarówno na gumach w pasie biodrowym jak i wzdłuż nogawek legginsów, na zewnętrznej linii ud. Projektanci w umiejętny sposób łączą design inspirowany stylem latynoskiej ulicy z konstrukcjami charakterystycznymi dla odzieży fitenssowej. Sportowe biustonosze uzupełniają suwaki, zaś legginsom dodano wstawki z przeźroczystej siateczki w okolicach kolan i łydek. Kolekcję uzupełniają T-shirty, tank topy, body i szorty, zaś wśród akcesoriów znajdziemy czapki z daszkiem i torby-nerki. Kolekcję zaprojektowano w taki sposób, aby dziewczyny #labellamafiaarmy poza siłownią czuły się równie dobrze co podczas ćwiczeń.

Hasło marki „Fitness is everywhere” dobrze podsumowuje wizję towarzyszącą projektowaniu najnowszej kolekcji.

Nie ważne gdzie ćwiczysz, ważne, że ćwiczysz. Fitness, joga, bieganie czy dźwiganie ciężarów, a może parkur i gimnastyka artystyczna? Dziewczyny #labellamafiaarmy uprawiają setki konkurencji i dyscyplin sportowych, bo LABELLAMAFIA to nie tylko odzież sportowa, to styl życia. Esencją marki jest brak strachu przed popełnianiem błędów czy upadkiem, a nieustające dążenie do pokonywania słabości i codziennych, życiowych zwycięstw.

źródło: materiały prasowe Must Have . PR