Męskie spodnie jeansowe – dwa powracające trendy w 2021 roku

976

Dłuższe nogawki znów wkraczają na salony

Przycięte lub podwinięte jeansy są nadal bardzo popularne we współczesnej modzie męskiej. Trend ten zdominował rynek w ostatnich latach do tego stopnia, że wielu panów mogło już zapomnieć, jak to jest nosić spodnie bez odkrytych kostek. Jednak w 2021 roku wracamy do dłuższych nogawek!

Układające się w delikatną harmonijkę końcówki spodni były bardzo popularnym rozwiązaniem pod koniec lat 90. i na początku 2000 r. Dziś zaczynają wracać do łask. Jak nadążyć za tym trendem? To naprawdę proste. Wystarczy rozwinąć dawno podwinięte nogawki swoich spodni lub kupić nową, dłuższą parę. Najpierw jednak warto zwrócić uwagę na dopasowanie pozostałych elementów garderoby. W tym przypadku należy unikać wszystkiego co bardzo przylega do ciała, by nie zaburzać nieco luźniejszej stylizacji.

Kultowy kolor wraca do łask

W ostatnich latach wszechobecne były szare i czarne spodnie jeansowe męskie. Jednak ubiegłe miesiące pokazują, że stają się one coraz mniej popularne. Niebieski jeans powrócił w wielkim stylu i jest dostępny w wystarczająco dużej liczbie odcieni, aby sprawdzić się niemal podczas każdej okazji. Szczególnie chętnie wybierany przez modnych mężczyzn jest denim w kolorze indygo o średnim poziomie wytarcia.

Niebieskie dżinsy najlepiej pasują do odzieży codziennej. Mają one swoje korzenie w odzieży roboczej i zawsze będą wyglądać świetnie z innymi elementami, które są uszyte z podobnego materiału. Doskonale prezentują się w stylizacjach do pracy lub na wyjścia ze znajomymi, gdy łączymy je np. z flanelowymi koszulami, klasycznymi t-shirtami, parkami i trampkami. Jeśli jednak potrzebujemy czegoś bardziej eleganckiego, możemy postawić na ciemniejszy jeans. Surowe indygo może ładnie łączyć się z takimi elementami garderoby jak koszule Oxford czy mokasyny. Bez względu na to, które spodnie jeansowe męskie wybierzemy, do naszej szafy trafi wygodne, trwałe i bardzo uniwersalne ubranie.

Źródło: artykuł partnerski / www.ombre.pl