Męska rewolucja w The Look Of The Year 2016!

6280

Nowy rok przynosi nam dużą nowość związaną z konkursem THE LOOK OF THE YEAR 2016. Właśnie ogłoszono, że w polskiej edycji tego jednego z najważniejszych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów dla modelek od tego roku będą mogli wziąć udział także mężczyźni! Oznacza to, że w tym roku na wrześniowej gali finałowej konkursu wybrani zostaną zarówno najlepsza modelka jak i najlepszy model w Polsce!

Wraz z tą informacją organizatorzy konkursu zaprezentowali też nową stronę internetową TLOTY oraz zdjęcia z kampanii promocyjnej konkursu, które wykonała Malwina Sulima. W sesji zdjęciowej do kampanii promocyjnej tegoroczną edycję THE LOOK OF THE YEAR wzięli udział: Aleksandra Kielan (zwyciężczyni z 2014 roku), Adrianna Sieklińska (zwyciężczyni z 2015 roku) oraz Adrian Polak (MORE Models) i Jakub Wolski (MORE Models).

The Look Of The Year jest najstarszym konkursem modelingowym dla osób, które chcą spróbować swoich sił w świecie mody. Rokrocznie polska edycja cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób, czego dowodem są sukcesy modelek, które zaczęły swoje kariery od zwycięstwa w konkursie. Jako organizator co roku podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej, mając na uwadze przede wszystkim zapewnienie laureatom rozwoju kariery w modelingu. Laureaci polskiej edycji konkursu świetnie radzą sobie w świecie mody pracując dla największych międzynarodowych agencji magazynów czy projektantów: Roberto Cavalli, Calvin Klein, Lorenzo Riva, John Galliano, Victoria Beckham, KENZO, Dolce&Gabbana i wielu innych – mówi Jagoda Piątek-Włodarczyk, organizatorka polskiej edycji.

Castingi i eliminacje rozpoczną się w marcu, ale już teraz organizatorzy zachęcają kandydatki i kandydatów do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki CASTING na www.thelookoftheyear.pl

  • kryteria dla kobiet: wiek 15-22, wzrost minimum 173cm
  • kryteria dla mężczyzn: wiek 15-26, wzrost minimum 183cm

Zdjęcia z kampanii promującej The Look Of The Year 2016! – fot. Malwina Sulima

źródło: materiały prasowe TLOTY 2015