Magdalena Frąckowiak ‘gasi’ reportera tabloidu, który zadaje głupie pytanie.

6150

O tym jak się może skończyć zadawanie głupawych pytań inteligentnej modelce przekonał się wczoraj reporter plotkarskiego portalu TMS.com (odpowiednik naszego .. Pudelka) na backstageu odbywającego się wczoraj w NY pokazu Victoria’s Secret. Zapytał ją o to co najbardziej chciała by zjeść po pokazie … Zirytowana Magdalena Frąckowiak gasi reportera tabloidu:

What? No, guys, not with these kind of questions. This is stupid. Ask more smart questions. Not eating after the show … You make me look like an idiot … It seems like I’m starving myself, and I can’t wait for the show to end to eat.

Co? Nie, tylko nie takie pytania. To jest głupie. Zadaj więcej mądrych pytań, nie o jedzenie po show. Robisz ze mnie idiotkę. Tym pytaniem sugerujesz, że głodzę się i nie mogę się doczekać końca pokazu, żeby się najeść.

Do tego wymownie machnęła ręką jakby się odpędzała od natrętnej muchy ;)

Ta sytuacja została zauważona w światowych mediach:

Magdalena Frąckowiak zgasiła reportera, który zadał głupie pytanie – pisze nowozelandzki portal M2woman.

Drogie panie, tak się odpowiada na seksistowskie pytanie – pisze Harper’s Bazaar.

I bardzo się z tego cieszymy. Bo poziom papki medialnej serwowany przez tabloidy dawno już sięgnął dna i jesteśmy zdania, że należy zacząć dawać temu wreszcie stanowczy odpór. Pani Magdo! Jesteśmy z Pani dumni!

źródło: Plotek.pl | fot: Routers