L.A. SUNRISE COLLECTION: magia Hollywood od CHANEL

6287
look-make-up-LAsunrise
L.A. Sunrise Chanel look

Hollywodzki styl, uśmiech gwiazdy filmowej i makijaż którego nie powstydziła by się żadna bywalczyni czerwonych dywanów. Taka jest właśnie propozycja CHANEL na wiosnę lato 2016 zaprezentowana wraz z linią kosmetyków L.A. SUNRISE COLLECTION.

CHANEL zaproponowała nam kolekcję kolorów, które pozwalają poczuć wyjątkowy letni klimat niezmordowanego Los Angeles. Przebłyski fioletów, turkusów i zieleni reprezentują beztroskiego ducha miasta, podczas gdy marzycielskie spektrum różów, korali i odcienie malinowego sprawiają, że nad Kalifornią po nocy budzi się dzień.

Zapraszamy nasze urocze czytelniczki do odkrycia dla siebie linii Chanel L.A. SUNRISE COLLECTION. Magię Hollywoodzkiego makijażu zaprezentuje Wam supermodelka Monika JAC Jagaciak w specjalnym tutorialu makijażowym prosto od Chanel!

Pod filmem znajdziecie objaśnienie poszczególnych kroków przygotowane przez naszego eksperta: profesjonalną wizażystkę Agnieszkę Skowroń, która pomoże wykonać Wam ten makijaż własnoręcznie.


L.A. SUNRISE COLLECTION: magia Hollywood od CHANEL


Jak wykonać ten Hollywoodzki makijaż?

  1. Przed makijażem nakładamy na twarz krem nawilżający, a po chwili podkład. Okolice oka omijamy i pokrywamy je korektorem. Podkład i korektor nałożone wilgotnym Beauty Blenderem dadzą bardzo naturalny efekt.
  2. Twarz pudrujemy, przedłuży to trwałość makijażu.
  3. Makijaż oka zaczynamy od pokrycia powieki ruchomej cielistym cieniem za pomocą płaskiego pędzelka. Wszystkie kolory do wykonania takiego makijażu oka znajdziemy w palecie cieni  Chanel LES 4 OMBRES w kolorze Tissé Beverly Hills
  4. Okrągłym pędzlem i ciemniejszym cieniem, zaznaczamy załamanie powieki i miejsce tuż ponad nim co optycznie powiększy oko.
  5. Wewnętrzny kącik rozświetlamy najjaśniejszym cienie za pomocą małego pędzelka.
  6. Oko dookoła, ponad górną linią rzęs i pod dolna linia rzęs obrysowujemy kredką STYLE YEUX WATERPROOF w odcieniu Fervent Blue lub Pacific Green, ale w tym celu możemy również użyć odpowiedniego linera.
  7. Rzęsy dokładnie tuszujemy, używając maskary LE VOLUME DE CHANEL pogrubiającą rzęsy.
  8. Usta obrysowujemy konturówką i wypełniamy pomadką ROUGE COCO SHINE w podobnym odcieniu różu.
  9. Różem zaznaczamy szczyty kości policzkowych, wykorzystując w tym celu róż SUNKISS RIBBON z najnowszej kolekcji Chanel i duży, płaski pędzelek.


Autorka poradnika: Agnieszka Skowroń
Profesjonalna wizażystka od wielu lat pracująca na planach zdjęciowych i przy pokazach mody. Pracowała między innymi dla Elite Model Look, Fashion Week, Warsaw Fashion Street, Oskary Mody, Gala Playboya oraz z uczestnikami programów You Can Dance i Taniec z Gwiazdami. Prowadzi warsztaty z makijażu dla profesjonalistów i amatorów a także świadczy komercyjne usługi z zakresu make-up i stylizacja włosów (Warszawa, Radom). Prywatnie … zawsze uśmiechnięty wulkan energii i pomysłów, mama trzech urwisów.