Kolekcja WOLF od NEVER EVER SS 2019

13342
Kolekcja WOLF Never Ever SS 2019
Kolekcja WOLF Never Ever SS 2019

Najnowsza propozycja projektanckiego duetu z Mokotowskiej to hołd dla wolnego, nieokiełznanego, dzikiego wilka. Kolekcja WOLF to wiosenno – letnie propozycje na rok 2019 w kolorach soczystej zieleni z historią niezależności i wolności w tle.

Motywem przewodnim najnowszej kolekcji Never Ever jest piękny, nieuchwytny i dziki wilk. Duet projektantek zainspirowany przede wszystkim umiłowaniem wilka do wolności i niezależności, stworzył kolejną oryginalną i nieprzewidywalną kolekcję. W Never Ever od dawna hołdujemy takim wartościom jak wolność i niezależność, więc motyw wilka był naturalnym wyborem – przyznaje Agata Bańda.

Szaleństwo, nieprzewidywalność, wolność, swoboda i nieokiełznanie – tak projektantki opisują proces twórczy i pracę nad każdą kolejną kolekcją Never Ever. Projektując WOLF myślałyśmy także o mądrości, wytrwałości i determinacji kobiet, które miałyśmy szansę spotkać na swojej dotychczasowej drodze – dodaje Agata. Dla wilka najważniejsza jest jego wataha. Przynależność do grupy, więź, troska i wzajemna odpowiedzialność, to one stanowią o jego największej sile. W erze samoświadomości, samowystarczalności i samostanowienia kobiet warto przypomnieć, że bycie w grupie, rodzinie, bycie razem nie oznacza rezygnacji z wolności czy niezależności, lecz wprowadza te wartości w inny wymiar i pozwala cieszyć się nimi na innym poziomie.

Kolekcja WOLF to przede wszystkim najmodniejsze tego lata sukienki oversize i koszule z kokardami zawiązywanymi pod szyją. Nowe propozycje wykonano z prześwitującej wiskozy, a kolorami kolekcji są zielenie i brązy. Projekty zdobi szara głowa wilka i kolorowe kwiaty, m.in. duże, różowe peonie. Uzupełnieniem dużych grafik jest kontrastujący pomarańczem, czerwienią i fioletem drobny, orientalny wzór. Flagowym projektem kolekcji są limitowane złote, ręcznie malowane kurtki, których plecy zdobi głowa tytułowego wilka. Kurtki i spódnice ręcznie malowała farbami akrylowymi Kamila Chojnacka, której malarstwo gestu to czyste szaleństwo, spontaniczne rozmazywanie i chlapanie farbą. Artystka przyznaje, że najtrudniejszą częścią było namalowanie wilka w taki sposób, aby widać było jego siłę a jednocześnie żeby nie przyćmił całości i pasował do szalonego tła.

Ubrania z limitowanej kolekcji WOLF dodatkowo pokryto warstwą werniksu, który zabezpiecza i chroni malunek przed wilgocią. Wszystkie nowe propozycje marki zaprojektowano tak, by z łatwością można było je połączyć z wcześniejszymi projektami Never Ever.

Kolekcja WOLF dostępna jest w butiku na Mokotowskiej 61 i na neverever.pl

źródło: Must Have PR