Kolekcja God Save Queens SS 2016 na Walentynki

339982

Dzień Świętego Walentego to obchodzone na całym świecie święto miłości, radości i młodości. Jest to też oczywiście jedno z najważniejszych świąt dla handlowców, których obroty w takich momentach niebagatelnie rosną. Dlatego nie przez przypadek wiele kolekcji i kampanii ma swoje premiery właśnie przed tym świętem. W ten trend wpisała się również świetna marka God Save Queens prezentując najnowszą kolekcję SS 2016 idealną na nadchodzące Walentynki!

God Save Queens to polska marka producenta zmysłowej bielizny, która od kilku sezonów szturmem zdobywa zarówno nasz rynek jak i rynki światowe. Jest to zasługą połączenia doskonałej jakości produktu oraz świetnych kampanii promocyjnych zrealizowanych w standardach wykraczających daleko poza granice Polski. Każda kolekcja i każda kampania zaskakuje odbiorcę innym wymiarem myślenia o bieliźnie. Podobnie jest i tym razem. Sesja zdjęciowa prezentująca najnowszą kolekcję wiosna-lato 2016 przygotowana została przez Kimberley Gordon, współzałożycielkę i dyrektor kreatywną marki Wildfox.


Inspiracje zakupowe


Zdjęcia opowiadają historię trzech szesnastowiecznych Queens. Buntowniczki porzuciły życie w rodzinie królewskiej, aby zamieszkać w wielkim, starym domu, w którym żyją wyłącznie według własnych reguł. Sprzeciwiają się bezkrytycznemu uleganiu normom i zasadom. Są wyzwolone, niezależne, świadome siebie i swojej seksualności. Kochają żyć pełnią życia. Zdjęcia przenoszą nas w równoległą rzeczywistość, która balansuje na pograniczu zmysłowości, iluzji i majestatyczności.

Takimi też słowami można opisać kolekcję GSQ przygotowaną na SS16. Zmysłowa, nieco nierzeczywista i majestatyczna. Jest ona absolutnie wierna estetyce marki, w której dominują koronki, wysokogatunkowa mikrofibra, jedwab łączony z koronką, czy elastyczna satyna. Niektóre modele zaskakują jednak frędzlami, metalowymi aplikacjami i oplatającymi ciało paseczkami, które sprawiają, że bielizna całkowicie zmienia swój wymiar.

Warto zauważyć, że nowa kolekcja i nowa kampania związana jest również z nową odsłoną sklepu internetowego GSQ.


Kolekcja God Save Queens SS 2016

źródło: materiały prasowe GSQ