Kampania Bodymaps GLASS wiosna 2016

9044

Z przyjemnością dzisiaj obejrzeliśmy fantastyczne zdjęcia z najnowszej wiosennej kampanii reklamowej strojów kąpielowych marki Bodymaps. Zdjęcia odbyły się w spektakularnych wnętrzach basenu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pięć kobiet w monumentalnej przestrzeni buduje atmosferę tajemniczości, tworząc jednocześnie przejmujące kompozycje niczym z prac Vanessy Beecroft. Można odnaleźć w nich także inspiracje twórczością Deborah Turbeville. Autorką sesji jest Zuza Krajewska.


Inspiracje

Na naszych tablicach inspiracji zagościła legendarna para – Mick Jagger, frontman The Rolling Stones, oraz jego pierwsza żona Bianca – aktywistka i naczelna party-girl Studia 54. Głębokie dekolty Bianki i kultowe koszulki bez rękawów Micka stały się inspiracją do stworzenia dwóch jednoczęściowych modeli kostiumów kąpielowych, które w prosty sposób łączą elegancję z użytkowością. Modele nazwaliśmy imionami naszych bohaterów. Tytuł kolekcji – Glass – z jednej strony nawiązuje do tafli wody, odbicia, lustra, z drugiej – do kieliszka.


Kolekcja Glass

Kolekcję GLASS marki Bodymaps tworzą dwa modele jednoczęściowych kostiumów kąpielowych, każdy w dwóch wersjach kolorystycznych. BIANCA nawiązuje do strojów gimnastycznych. Odcięcie pod biustem modeluje optycznie sylwetkę, a szerokie ramiona i konstrukcja dekoltu sprawia, że kostium pewnie leży na ciele. MICK krojem nawiązuje do body. Zabudowany przód nadaje mu zdecydowanego charakteru, z kolei krzyżujące się na plecach pasy – kobiecości. Wysokie majtki podkreślają talię sprawiając, że figura staje się smuklejsza.

Kolorystyka kolekcji to złamana biel, ciepła szarość oraz głęboki, delikatnie połyskujący granat, zgaszona morska zieleń i czerń. Dzięki różnym zestawieniom kolorów kostiumy nabierają odmiennego charakteru – od bardzo eleganckiego, po sportowy. Dzianiny, z których powstała kolekcja to połączenie poliamidu i elastanu. Wszystkie kostiumy wykończone są delikatną, czarną podszewką.

Kolekcję uzupełniają projekty specjalne – body zdobione aplikacjami w kolorach beżu i intensywnej czerwieni. Nie są one dostępne w regularnej sprzedaży, możliwa jest ich realizacja na specjalne zamówienie.


Kostiumy kąpielowe
Kampania Bodymaps GLASS wiosna 2016

Kampania Bodymaps Glass / Wiosna 2016
Fotograf: Zuza Krajewska / LAF AM
Produkcja i dyrekcja artystyczna: Robert Kiełb / LAF AM
Makijaż: Aleksandra Przyłuska
Fryzury: Adrian Lasota
Modelki: Małgosia, Sabina, Natalia, Marta / Rebel Models, Urszula Bhebhe
Asystenci fotografa: Borys Synak, Mariusz Tokajuk

źródło: LAF Artists, Bodymaps materiały prasowe

[sc name=”CONV SWIM jednoczesciowe” ]

Zapisz