Druga odsłona Victoria’s Secret Swim 2016

11922

Całkiem nie dawno Victoria’s Secret objawiło pierwszą część swoich letnich propozycji na plażę, czyli Victoria’s Secret Swim 2016. Na Promodels Magazine Pisaliśmy o tym tutaj. A już dzisiaj mamy przyjemność informowania Was o 2-giej części kolekcji strojów kąpielowych VS na lato 2016!

Marka VS wraz z drugą, gorącą odsłoną kolekcji kostiumów kąpielowych na lato 2016 potwierdza obecne trendy w modzie. Victoria’s Secret Swim 2016 zawiera inspirowane boho i surfingiem stroje kąpielowe w szerokiej gamie kolorów (włącznie z modnymi pastelami oczywiście). Szeroka gama strojów zaczyna się na mocno wyciętych (odkrywających dużo ciała) strojach a skończywszy na całkowicie zakrywających kostiumach jednoczęściowych. Efekt jest taki, że każda kobieta będzie mogła znaleźć dla siebie coś ciekawego aby w czasie wakacji zostać królową plaży!

Jeśli macie dość pluchy za oknem to zapraszamy Was w fantastyczne plenery: Hawaii, Costa Rica, St. Tropez, Mustique, Tulum w towarzystwie najseksowniejszych kobiet świata! Do udziału w sesji zaproszono zarówno nowe Aniołki VS: Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill, Martha Hunt jak i inne seksowne modelki znane z reklam kostiumów kąpielowych i bielizny: Josephine Skriver i Imaan Hammam.


Inspiracje zakupowe – jednoczęściowe kostiumy kąpielowe lato 2016!

[sc name=”TDbielizna750x100″ ]


Druga odsłona katalogu Victoria’s Secret Swim 2016

źródło: Victorias Secret, Fashion Gone Rouge


Inspiracje zakupowe – bikini na lato 2016!