[Ostrzeżenie o nagości] Cover Story Vogue Ukraine March 2016

8285

Kolejne rocznice istnienia magazynów drukowanych to jest zawsze okazja do świętowania. W przypadku ukraińskiego Voguge-a w marcu 2016 minęły właśnie 3 lata! Przy okazji chcieli byśmy serdecznie pogratulować naszym ukraińskim przyjaciołom posiadania takiego zacnego tytułu bo w Polsce  z wielu względów się na to raczej nie zanosi.

Vogue-Ukraine-March-2016-Iana-Godnia-by-Phil-Poynter-14
Model Iana Godnia in COVER STORY Vogue Ukraine March 2016 by Phil Poynter / Cover

Cover story tego jubileuszowego numeru Vogue Ukraine to przepiękne zdjęcia brytyjskiego fotografa Phila Poyntera pokazujące piękną modelkę jako Muzę artysty (w domyśle rzeźbiarza) pozującą Mistrzowi we wnętrzach pracowni. W rolę Muzy wcieliła się przepiękna ukraińska modelka Iana Godnia.

Życzymy ukraińskiemu Vogue wielu pięknych dalszych lat!

[sc name=”CONV-bizuteria” ]

Phil Poynter – ur.1973 w Wielkiej Brytanii. Fotograf mody realizujący na co dzień sesje zdjęciowe w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu czy Mediolanie. Karierę rozpoczął jako dyrektor kreatywny Dazed & Confused. W ciągu pięciu lat współpracy z magazynem został również fotografem. Zajmuje się modą i fotografią reklamową, a także portretowaniem gwiazd. Jego prace pojawiały się w dużych i wpływowych magazynów jak Vogue, Numero, L’uomo Vogue i GQ Style. Wśród komercyjnych klientów Phila znajdują się takie marki jak Lacoste, Louis Vuitton i Thomas Pink. Artysta reprezentowany jest przez nowojorską agencję Serlin Associates.


Cover Story Vogue Ukraine March 2016

photo: Phil Poynter

Issue: Vogue Ukraine March 2016
Model: Iana Godnia
Photographer: Phil Poynter
Fashion Editor: Julie Pelipas

źródło: We Are So Droee / Vogue Ukraine

[sc name=”Auth-TM” ]