Anja Rubik nowa twarz Kérastase!

8253

Nasza ulubiona supermodelka Anja Rubik tym razem w typowej dla siebie roli … modelki i nowej twarzy dla marki Kérastase. Warto wspomnieć, że marka Kérastase należy do grupy L’Oréal a w planach ma podbijać rynek kosmetyków do stylizacji włosów oraz, że dotychczasową jej twarzą był nie kto inny tylko Kate Moss!

Kampania zatytułowana jest: Visions of Style II i ma promować między innymi nowy innowacyjny produkt do włosów Kérastase L’Incroyable Blowdry. Producent obiecuje, iż będzie to jedyny w swoim rodzaju lotion do stylizacji włosów w skład którego wejdzie specjalny wosk, który nie posiada lepkich właściwości i nie obciąża włosów, a wręcz je unosi. Wszystko czego potrzebują włosy zostanie zamknięte w jednej buteleczce. Produkt będzie dostępny w sprzedaży już po nowym roku.

 

Zdjęcia do kampanii wykonał fotograficzny duet: Luigi Murenu i Iango Henzi z którym Anja współpracowała ostatnio między innymi przy okładkowym edytorialu dla Lui Magazine. Co ciekawe Luigi Murenu również układał fryzury do tej sesji (zanim profesjonalnie zajął się fotografią był fryzjerem stylistą). Stylizacje do sesji przygotowała Melanie Ward.

Anja Rubik nowa twarz Kérastase – zdjęcia z kampanii oraz BTS


Kosmetyki do włosów – sklep internetowy eStyle.pl


źródło: WWD, Magic Online, D’vision